Ana sayfa Apple Apple Store iPhone 11 öncesi bakıma alındı!

Apple Store iPhone 11 öncesi bakıma alındı!

Apple Store, iPhone 11 modellerinin tanıtılacağı etkinlik öncesi bakıma alındı. Apple, şu an online mağazasına yeni ürünlerini yerleştiriyor.

Apple, Türkiye saati ile 20:00’da düzenleyeceği etkinlikte iPhone 11 modellerini ve diğer yeni ürünlerini tanıtacak. iOS 13, iPadOS 13, watchOS 6, macOS 10.15 ve tvOS 13 güncellemelerinin final sürümlerinin çıkış tarihinin de açıklanacağı bu etkinlik öncesi Apple Store bakıma alındı.

Apple bugün ne tanıtacak?

Her etkinlik öncesinde yeni ürünleri mağazasına eklemek için bakıma alan Cupertinolu firma, bu geleneği iPhone 11 ile de devam ettirdi. Muhtemelen etkinlik sonrası Apple Store’dan tekrardan alışveriş yapabileceksiniz. Ancak etkinlik bitene kadar mağazanın bakımda olacağını belirtelim.

Apple Store

Etkinlik sonrası Apple’ın Türkiye’deki mağazasında iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modelleri satışa sunulmayacak. Muhtemelen etkinlikte adından bile bahsedilmeyecek olan kayış ve kılıf gibi yeni aksesuarlar Türkiye mağazasına eklenecek.

iPhone 11 fiyatı ile karşımızda!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler