Apple’dan şaşırtan Samsung atağı!

Apple

Apple, bugün teknoloji gündemine bomba gibi bir haber ile oturdu. Resmi açıklamalara göre; 2019 yılında Samsung TV’ler için iTunes uygulaması kullanıma sunulacak. Peki, iTunes Samsung TV’lerde nerler sunacak?

Samsung ile Apple arasındaki rekabet en çok biz kullanıcılara yaradığı kesin. Bugün ise Samsung TV kullanıcılarının çok hoşuna gideceği bir açıklama geldi. Samsung cephesinden gelen açıklamaya göre; 2019 yılı içerisinde Samsung TV modellerine iTunes uygulaması eklenecek. Peki, iTunes ile Samsung TV sahipleri neler yapabilecek?

Apple, iTunes’u Samsung TV’ye getiriyor

Bildiğiniz gibi Cupertinolu firma iTunes Store üzerinden ülkemizde film yurtdışında ise filmlere ek olarak dizileri satıyor veya kiralıyor. Apple TV, Windows, macOS ve iOS‘te iTunes üzerinden dizi ve film izleme özelliği bu yıl içerisinde Samsung TV modellerine gelecek.

3 kameralı iPhone 11 böyle görünecek!

Bu yıl ilk orijinal dizi serisi ile karşımıza çıkacak olan Cupertinolu firmanın, Samsung uygulaması ile daha fazla kitleye hitap etmek istediği açıkça ortada. Ayrıca iTunes’un yanında AirPlay 2 özelliği de Samsung TV modellerine eklenecek.

Apple

Cupertinolu firmanın dizi konusunda Netflix karşısında ilk etapta işi çok zor gibi görünüyor. Muhtemelen onlarda farkında olduğundan iTunes’u Samsung TV’lere getirerek kullanıcı kapmaya çalışacak.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin