Ana SayfaDonanımSamsung’un Akıllı Saatinin Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Samsung’un Akıllı Saatinin Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Birkaç gün öncesinde ortaya çıkan Samsung’un akıllı saat projesi hakkında yeni detaylar geldi. Bu seferki haber ise Samsung’un akıllı saatinin ekran görüntüleriyle ilgili.

Aplle’ın iWatch konseptinin ortaya çıkmasının ardından Samsung’un da böyle bir proje üzerinde çalıştığı ortaya çıkmıştı. Samsung’un yeni akıllı saat projesinin adı ise Galaxy Altius. AltiusOS işletim sistemini üzerinde taşıyacak olan bu akıllı saatin haberlerini birkaç gün önce sizlerle paylaşmıştık. 235 MB belleğe sahip olacak olan bu yeni akıllı cihazın ekranının boyutu daha belli değil fakat ekranının çözünürlüğü ise 500 x 500 piksel olması bekleniyor. Çözünürlükten de anlayabileceğiniz gibi Samsung’un Galaxy Altius adını vereceği yeni akıllı saatin ekranı kare şeklinde olacak. Galaxy Altius (1)
Bugün ise Samsung Galaxy Altius’un ekran görüntüleri ortaya çıktı. Ürünün üzerinde SIM kart takılıp takılmadığı konusunda bir bilgi yok fakat ortaya çıkan görüntülerde şebeke sinyalinin gösterilmesi ürünün SIM kart desteğiyle gelecek dedikodularının ortaya çıkmasına neden oldu. Belki de Galaxy Altius akıllı saat Samung’un akıllı telefonuna bağlanarak akıllı telefon üzerindeki GSM sinyalini kendi üzerinde gösterebiliyordur. Bunun detaylarını önümüzdeki günlerde göreceğiz. Galaxy Altius (2)

Galaxy Altius (7)

Galaxy Altius (6)

Galaxy Altius (5)

Galaxy Altius (4)

Galaxy Altius (3)

 

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU