iPad 5’in Resmi Ortaya Çıktı!

Geçtiğimiz gün içerisinde çıkan dedikodulara göre Apple’ın Mart ayında tanıtmayı planladığı iPad 5 geçen Ekim ayında tanıtılan iPad mini modeline benzeyecek deniyordu. Bu teoriyi destekleyen bir fotoğraf bugün internete düştü.

Dün sizlere ilettiğimiz 128 GB’lık iPad 5 haberinin ardından bugünde iPad 5’in arka kapağının resmi olduğu iddia edilen bir fotoğrafla karşınızdayız. 9.7 inç genişliğinde ve retinadan yüksek ekran çözünürlüğüne sahip olması beklenen 5’in aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi mini yapısında olması bekleniyor. Uzak doğudan gelen bu resmin gerçek olma olasılığı yüksek. Çünkü resimden önce farklı kaynaklardan yayılan bu haber geçtiğimiz gün manşetleri meşgul etmişti.ipad-5
128 GB kapasite sahip olacak yeni 5. jenerasyonun fiyatının da 799 dolar olması bekleniyor. Bu modelin LTE versiyonu ise muhtemelen 929 dolardan kullanıcıların beğenisine sunulacak.  iPad 5’in Mart ayının ortalarında tanıtılması ve Nisan ayının başında kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor. Bakalım Apple’ın etkinliğinde yeni iPhone modelini de tanıtacak mı?