Ana SayfaHaberNokia’nın Tableti Dünya Mobil Kongresinde mi Tanıtılacak?

Nokia’nın Tableti Dünya Mobil Kongresinde mi Tanıtılacak?

Uzun zamandır beklenen Nokia’nın Tablet PC’sinin görüntüleri geçtiğimiz günlerde Afganistan’da yapılan bir lansmanda basına sızmıştı. Peki bu yeni tablet ne zaman çıkacak?

Uzun zamandır konuşulan ve birçok söylentiye konu olan Nokia’nın Windows 8 işletim sistemine sahip Tablet PC’si analistlerin söylemine göre Dünya Mobil Kongresinde tanıtılmayacak. Daha önce gelen söylentilere göre ay sonunda gerçekleştirilecek Dünya Mobil Kongresinde tanıtılacağı söylenen Nokia Lumia Tablet PC’sinin bu yıl içerisinde de tanıtılması beklenmiyor. Analistlere göre Nokia şu anda akıllı telefon sektörüne fazlasıyla gömülmüş durumda ve yeni bir pazara giriş yapması için daha erken.nokia-lumia_tablet PC
Nokia’nın Tablet PC’sini tanıtacağı tarih olarak ise 2014 yılı Dünya Mobil Kongresi gösteriliyor. Nokia Lumia serisinden olacak bu yeni Tabletin görünümünü de bu seriye ait ürünlerde alması bekleniyor. Farklı renkler ile kullanıcılara daha üstün deneyim sunmak istene Nokia ilk olarak 7 inçlik bir model ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Fakat bu yeni cihazı görmemiz için yaklaşık 1 yıl kadar daha beklememiz gerekiyor. 1 yıl içerisinde çok şey değişebilir, bunun arasında Nokia’nın gelecek planları da yer alıyor. Hep beraber bekleyip göreceğiz.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU