Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 11 bomba gibi bir kampanya ile geliyor!

iPhone 11 bomba gibi bir kampanya ile geliyor!

Akıllı telefon alanında yenilikçi girişimleriyle tanınan Apple şirketinin son ürünü olan iPhone 11 bomba gibi bir kampanya duyurusu gerçekleştirdi. İşte iPhone 11 almak isteyenleri sevindirecek haberimizin detayları.

Apple tarafından gerçekleştirilen lansmanda; iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max gibi akıllı telefon modelleri tanıtıldı. Yeni iPhone modellerinde en çok dikkat çeken konulardan birisi de fiyatlardı. Yurt dışında iPhone 11 akıllı telefonu 699 dolar üzerinden fiyatlandırılırken Türkiye’de KDV ve gümrük vergisi ile fiyatı kat kat arttı.

iPhone 11 bomba gibi kampanyasını sonunda duyurdu

Dünya genelinde yükselen döviz fiyatları ile birlikte ciddi bir fiyat yükselmesi kendisini göstermeye başladı. Apple şirketi döviz kaynaklı fiyat yükselmeleri için indirim yapacağını daha önceden duyurmuş olmasına rağmen bu konuda herhangi bir adım atmadı.

Yapılan kampanyayla birlikte; iPhone 8 ile iPhone 11’i takas etmek isterseniz 399 dolar, iPhone X ile iPhone 11 Pro’yu takas etmek isterseniz 599  dolar dolar ödeyeceksiniz. Böylece her bir iPhone modeli için neredeyse ortalama olarak 300 dolar gibi bir indirim gerçekleştirilmiş olacak.

Apple şu an için kampanya ile ilgili herhangi bir detay sunmazken, yakın bir zaman içerisinde açıklama yapacağı düşünülüyor. Muhtemelen ilerleyen dönemlerde birçok ülkede bu kampanyayı aktif olarak başlatacak. Peki sizce bu kampanya iPhone 11 satışlarında önemli bir gelişme yaratır mı? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

iPhone XR Türkiye fiyatı düştü!

1 YORUM

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler