Ana SayfaAppleApple Car tanıtım tarihi ifşa oldu: Beklenti çok büyük

Apple Car tanıtım tarihi ifşa oldu: Beklenti çok büyük

Apple Car tanıtım tarihi ile ilgili herkesi şaşırtacak bazı detaylar ortaya çıktı. Özellikle son dönemlerde Apple otomobil konusunda çok ısrarcı olduğunu gösteriyordu. Hadi gelin merak edilen detaylara birlikte bakalım.

Herkesin büyük bir merakla beklediği Apple Car tanıtım tarihi sonunda belli olmaya başladı. Aslına bakacak olursak bu daha çok söylentilerden ibaret. Fakat kaynağın son derece güçlü olduğunu söyleyebiliriz. Tesla’nın en büyük rakiplerinden bir tanesi olması beklenen Apple otomobili büyük bir hızla yapım aşamasına girecek.

2014 yılından beridir çalışmalarına devam eden Apple son derece gizli davranıyor. Hiç kimse aracın tasarımı veya yazılımı hakkında bir bilgiye sahip değil. Bu nedenle sır gibi bir proje olduğunu söyleyebiliriz. Ancak ortaya çıkan bazı detaylar aracın 2025 yılında piyasaya sürülme ihtimali olduğunu gösteriyor.

Apple Car tanıtım tarihi için geri sayım başladı

Şirketin içerisinden gelen bazı bilgiler Bloomberg tarafından paylaşıldı. Buna göre 2025 yılında aracın tanıtımı yapılabilir. Tesla rakibi olacak bu araç şu anda bir yöneticiye bile sahip. Apple Teknoloji Başkan Yardımcısı olan Kevin Lynch projede yer alıyor. Ayrıca Tesla mühendis ekibinden bazı çalışanlar burada.

Apple Car tanıtım tarihi

Apple bu yeni projesinde aslında tam sürücüsüz elektrikli otomobil istiyor. Yani diğer markaların yaptığı gibi amacı sadece elektrikli bir otomobil üretmek değil. Aynı zamanda bunun otonom yazılımlara sahip olmasını istiyor. Tesla zaten böyle bir amaç için çalışıyordu. Eğer Apple ondan önce bunu başarırsa büyük bir talep görecek. Apple Car tanıtım tarihi otonom sistemler geliştirdikten sonra kesinleşecek.

Apple self servis programı başlatıyor! Cihazlarınızı kendiniz tamir edeceksiniz

Uzmanlar 2025 yılını Apple için kritik görüyor. Ancak sürücüsüz otomobil deneyleri devam etmesine rağmen elle tutulur bir sonuç alınamadı. Yapay zeka sistemleri ile süreç kısaltılabilir. Peki siz Apple tarafından geliştirilecek bu otomobil hakkında ne düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting