Apple AirPower bugün satışa sunulabilir!

Apple AirPower

Apple’ın bir türlü satışa sunamadığı kablosuz şarj matı Apple AirPower’ın bugün öğleden sonra satışa sunulacağı söyleniyor. Peki, Apple AirPower fiyatı ne kadar olacak? Apple Watch’u şarj edebilecek mi?

Apple’ın yılan hikayesine dönen kablosuz şarj matı AirPower için bugün bomba bir iddia geldi. iPhone X etkinliğinde duyurulan ve 2018 yılında çıkacak denen ancak hala çıkmayan AirPower’ın bugün öğleden sonra Apple Store’da satışa sunulacağı söyleniyor.

Apple AirPower için geri sayım başladı

Kablosuz şarj destekli AirPods 2’nin tanıtılmasının ardından AirPower’ın kısa süre içerisinde geleceği zaten tahmin ediliyordu. Ancak Apple, bu kablosuz şarj matının aynı anda iPhone, Apple Watch ve AirPods’u şarj edeceğini söylemişti.

Son günlerde çıkan sızıntılar AirPower’ın Apple Watch’u şarj etmeyeceğini gösteriyor. Apple’ın 2 yıl içinde ürünü geliştirmek yerine özelliklerini kırpması pek hoş karşılanmayacaktır.

Apple Türkiye pazarını gözden çıkardı mı?

Amerika’da 199 dolar Türkiye’de ise 1.200 TL seviyesinde satılması beklenen AirPower’ın bu yüksek fiyatı ile pek satmayacağını söylemek yanlış olmaz. Rakipleri bu tip ürünleri ya telefonu ön sipariş ile alanlara hediye ediyor ya da 300 TL civarında satışa sunuyor.

Apple AirPower

Bakalım bir türlü çıkamayan AirPower bugün satışa sunulacak mı?


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin