Ana sayfa Akıllı Telefon Apple 24 ay taksit ile iPhone satacak!

Apple 24 ay taksit ile iPhone satacak!

Apple, 24 ay taksit ile iPhone satışına başlayacağını açıkladı. Peki, bu taksit imkanı hangi ülkelerde geçerli olacak? İşte detaylar.

Apple, geçtiğimiz aylarda Apple Card adını verdiği kartını kullanıma sunmuştu. 2019’un 4. çeyrek raporlarına göre bu kart ile 1 adet bile iPhone satışı gerçekleştiremeyen Apple’ın yeni atılımlarının olacağı CEO Tim Cook tarafından açıklandı. Tim Cook, 2019’un sonuna doğru Apple Card ile iPhone satışında büyük avantajlar olacağını duyurdu.

24 ay taksit ile iPhone satacak olan Apple, müşterilerinden sıfır faiz alacak. İlk olarak Amerika’da kullanıma sunulacak olan bu hizmetin daha sonra belli başlı Avrupa ülkelerinde de kullanıma sunulması bekleniyor.

24 ay taksit

Türkiye’de kullanımda olmayan Appel Card, ülkemize gelse bile yasal sürece takılıp taksit imkanı maalesef ki sunamayacak. Apple Card sahiplerine Apple Store’dan yapılan alışverişlerde yüzde 3 para iadesi de teklif ediyor. Ancak bu da maalesef ki Türkiye’de geçerli olmayacak gibi görünüyor.

Eski iPhone ve iPad’ler için iOS 12.4.3 çıktı!

Ebay’in bile olmadığı ülkemizde daha Apple Pay sistemi bile kullanıma sunulamadı. Bu yüzden Apple Card için daha 6-7 yıl daha bekleyeceğiz gibi görünüyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler