Ana SayfaAppleEski iPhone ve iPad'ler için iOS 12.4.3 çıktı!

Eski iPhone ve iPad’ler için iOS 12.4.3 çıktı!

Apple, iOS 13’e odaklansa da eski iPhone ve iPad modelleri için güncelleme yayınlamaya devam ediyor. Şimdi de iOS 12.4.3 yayınlandı.

Cupertinolu teknoloji devi geçtiğimiz günlerde yeni emojiler ile gelen iOS 13.2 güncellemesini indirime sunmuştu. iPhone SE ve üzerindeki tüm modellerin aldığı bu güncellemenin yanında, Apple eski cihazları için de bir güncelleme yayınladı.

iOS 13 güncellemesini almayan; iPhone 5s, iPhone 6, 1. nesil iPad Air, 2. nesil iPad mini, 3. nesil iPad mini ve 6. nesil iPod Touch modelleri için iOS 12.4.3 güncellemesi yayınlandı. Bu güncelleme ile sisteme yeni özelliklerin eklenmediğini tahmin etmek çok zor değil.

watchOS 6.1 güncellemesi çıktı! İndir!

Apple, bu güncelleme ile birlikte bu cihazlarda yaşanan güvenlik açıklarını ve bazı performans sorunlarını çözüyor. Eski cihazları için bile güncelleme yayınlayarak Android cephesine göz dağı veren Apple’ın, bugün de Series 1 ve Series 2 için watchOS 6.1 güncellemesini sunduğunu belirtelim.

iOS 12.4.3

Güncelleme konusunda eline yıllardır su döktürmeyen Apple, muhtemelen önümüzdeki yıl iPhone SE ve iPhone 6s modellerinden desteğini haklı olarak kesecek. Umarız diğer firmalar da Apple gibi eski modellerine bile güncelleme sunmak için çabalar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting