AnTuTu’nun yeni lideri Xiaomi Mi 9

xiaomi mi 9

Xiaomi’nin kısa süre önce resmiyet kazanan yeni amiral gemisi modeli Mi 9, AnTuTu performans testinin yeni lideri oldu. İşte Xiaomi Mi 9 hakkındaki son detaylar.

Agresif fiyat politikası sayesinde global pazardaki müşteri kitlesini hızlı bir şekilde genişleten Xiaomi, model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl büyük bir sıçrama gerçekleştirerek, dünyanın en çok telefon sevkiyatı gerçekleştiren 4. ismi olan Çinli üretici, Apple’ın hemen ardında yer alıyor.

Özellikle orta ve üst segmentteki modelleri ile dikkat çeken Xiaomi, fiyat olarak kullanıcılarını üzmeyen bir üretici. Eğer sar değeri konusunda bir takıntınız yoksa mutlaka yeni bir telefon alırken Xiaomi modellerine de göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Xiaomi Mi 9 AnTuTu’yu ağlattı!

Peki Xiaomi neden bu kadar popüler oldu? Aslında bu sorunun cevabını geçtiğimiz günlerde tanıtılan Xiaomi Mi 9’a bakarak bile anlamak mümkün. Zira Xiaomi Mi 9 segmentindeki modellerle aynı kalibrede olmasına karşın fiyat olarak onlardan çok daha ucuz.

Çinde satışa sunulduğu anda tüm stokları tükenen Mi 9, AnTuTu performans testinin de yeni lideri oldu. Lenovo Z5 Pro GT’yi devirerek listenin 1 numarasına yerleşen Xiaomi Mi 9, fiyat performans kalibresinde şimdilik rakipsiz gibi görünüyor.

Mi 9 şu anda ülkemizde satışa sunulmuş değil. Fakat Xiaomi’nin Türkiye’de 2 adet Mi Store’u olduğunu hesaba katarsak, önümüzdeki günlerde satışa sunulacağına kesin gözüyle bakabiliriz.

En iyi ekran Galaxy S10’da


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir