Ana SayfaGenelSoundcore Life Q20+ : Kesintisiz ve kusursuz ses deneyimi

Soundcore Life Q20+ : Kesintisiz ve kusursuz ses deneyimi

40 saatlik çalma süresiyle ve yüksek ses kalitesiyle piyasaya sunulan bir ürün olan Soundcore Life Q20+ ezberleri bozmaya hazırlanıyor.

 Anker, kulak üstü kulaklıklarda ezberleri bozacak yeni ürünler Soundcore Life Q20+ ve Soundcore Life Q10i ile birlikte kulak içi kulaklık Soundcore Life P2i TWS Bluetooth Kablosuz Kulaklık  piyasaya giriyor.

1662618866 q10i

Daha iyi bir deneyim için: SoundcoreLife Q20+

Anker’in kusursuz bir dinleme deneyimi sunduğu Soundcore kulaklıkları, farklı model ve özellikleriyle kullanıcılarının bir kulaklıktan bekleyeceği her şeyi onlara sunuyor. Soundcore Life Q20+ da yüksek çözünürlüklü ve Soundcore uygulaması üzerinden kişiselleştirilebilen sesi, Hibrit Aktif Gürültü Engelleme teknolojisi, ergonomik kulak yastığı ve kafa bandı gibi özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

40 saatlik uzun çalma süresi ve 5 dakikada 4 saatlik çalma süresi sunan hızlı şarj özelliğiyle kullanım süresini de uzatmayı başaran Anker, çoklu bağlantı özelliği, NFC hızlı eşleştirme ve şeffaf mod gibi üstün özellikleriyle kullanıcılarla buluşmayı bekliyor.

Soundcore Life

Katlanabilir tasarım, yüksek çözünürlük: SoundcoreLife Q10i

Anker’in dünyaca ünlü güç yönetim teknolojisi ve düşük güç tüketen Bluetooth çipi sayesinde SoundcoreLife Q10i, 60 saate varan çalma süresi sunuyor. Her gün 2 saat çalma süresiyle tam bir kulaklık tam 1 ay kullanım imkanı veren kulaklık, katlanabilir tasarımı sayesinde de kolayca saklanıp her yere götürülebiliyor.

En zengin dinleme deneyimini sunmak için 40 kHz değerine kadar ses veren cihaz,  40 mm geniş titanyum sürücüleri ve BassUp teknolojisi sayesinde de bas çıkışını iki kat daha yüksek sunabiliyor. Soundcore uygulaması üzerinden de kişiselleştirilebilen ses ayarı yapılabilmesine olanak tanıyan kulaklık, kullanıcılar rahatlığın ve uyumluluğun tadını çıkarabilsin diye pil sıkıntısına da çözüm getirerek 5 dakika şarj ile 5 saatlik bir çalma süresi vadediyor.

Soundcore Life

Kusursuz bağlantının yeni adresi: SoundcoreLife P2i

Kulak içi kulaklıklarda beklentileri aşan yeni kulaklık Soundcore Life P2i TWS Bluetooth Kablosuz Kulaklık, istenmeyen gürültüyü azaltan teknolojisi ve Bluetooth 5.2 teknolojisi sayesinde daha iyi bir ses deneyimi sunarak kusursuz çağrı ve kesintisiz bağlantı sunuyor. Bas Modu ve Podcast Modu’ndan oluşan Çift EQ Modu sayesinde istenilen formatta ses sunan kulaklık; tek bir şarjla 8 saatlik, kompakt kasa ile 28 saatlik çalma süresi keyfi yaşatıyor. Ayrıca hızlı şarjı da destekleyen model, 10 dakika boyunca şarj edildiğinde 1 saatlik kullanım sağlıyor.  

iPhone 14 uydu bağlantısı özelliği ile şaşırttı

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting