Amazon Beklenen Cuma indirimi ne zaman?

Amazon Beklenen Cuma

Amazon Beklenen Cuma indirimleri için bugün tarih verildi. Bu indirimde teknolojik ürünlerin fiyatları neredeyse yarı yarıya düşüyor.

Amazon Beklenen Cuma indirimleri için tarih açıkladı. Amazon.com.tr üzerinde 26 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında indirim düzenlenecek yedi gün boyunca sürecek.

Tüketicileri uygun fiyatlı birçok hediye seçeneğiyle buluşturacak Beklenen Cuma kampanyasında, popüler ürünlerde hızlı ve ücretsiz teslimat seçenekleri de sunulacak.

Alibaba 11.11 indirimleri ile kasasını doldurdu!

Geçtiğimiz yıl tüketicilere yılın belirli dönemlerinde en fazla ihtiyaç duyabilecekleri ürünleri cazip fiyatlarla sunma amacıyla Türkiye pazarına giren Amazon.com.tr, açıldığı günden bu yana milyonlarca ürün satışına imza attı.

Amazon Beklenen Cuma

Tüketicilere binlerce üründe fırsatlar sunacak Amazon.com.tr’nin Beklenen Cuma indirimleri 26 Kasım Salı saat 00:01’den 2 Aralık Pazartesi saat 23:59’a kadar devam edecek. Kampanya boyunca her gün “Günün Fırsatları” tüketicilerle kampanya sayfasında uygun fiyatlarla buluşacak ve indirimler gün geçtikçe büyüyecek.

Amazon.com.tr’de sizleri neler bekliyor?

  • Günün Fırsatları: Her gün birbirinden farklı ve cazip ürün ‘Günün Fırsatları’ adı altında sadece bir gün süren süper indirimlerle Amazon.com.tr’de
  • Bitmeden Yakala!: Teknolojik aksesuarlardan ayakkabılara kadar birçok farklı üründe limitli zaman diliminde geçerli dev indirimler
  • Ücretsiz Teslimat: Birçok üründe sunulan ücretsiz teslimat seçeneğiyle tüketicilere, indirim döneminde aldıkları hediyelerin sevdiklerine zamanında ulaşması konusunda birçok farklı seçenek sunulacak.
  • Kolay İade: Amazon.com.tr’nin tüm ürünlerde geçerli iade politikası indirim döneminde iadeyi kolaylaştıracak.

Amazon; Türk KOBİ’lerinin büyümesi ve güçlenmesine olanak tanıyan yatırımlar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Türk KOBİ’lerin ABD de dahil artık 180’den fazla ülkede satış yapabilmesine imkan sağladıklarını belirten Amazon, yılın en büyük fırsat dönemi öncesinde KOBİ’lerin yalnızca Türkiye’de değil dünya genelinde de yüzlerce fırsat ürününü sunmaya hazırlandığını belirtti.

Beklenen Cuma ile ilgili daha fazla bilgi için; Amazon’un tüm Beklenen Cuma indirimleriyle ilgili bilgi almak için buraya tıklayın.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin