Ana SayfaAkıllı TelefonAndroid telefonlara GCam 8 nasıl kurulur?

Android telefonlara GCam 8 nasıl kurulur?

Pixel modellerine has olan Google Kamera uygulaması, modlu GCam 8 ile artık diğer Android telefonlara da kurulabiliyor.

Google Kamera, bildiğiniz gibi Pixel modellerine özel olarak geliştirilmişti. Diğer şirketler yüksek kaliteli çekimler sunmak için birden fazla kameraya güvenirken, Google Pixel modelleri Kamera uygulaması ile şahaneler yaratmaya devam ediyordu.

Xiaomi Mi 11 hakkında ilk bilgiler geldi

Pixel akıllı telefonlar bu teknoloji ile fotoğrafçılık pazarındaki en iyi akıllı telefonlardan biri haline gelmeyi başardı. Astrofotografi, Yüksek Çözünürlüklü Video Kaydı, AI destekli HDR ve diğerleri gibi gelişmiş özellikler için resmi desteğe sahip olan bu uygulama, GCam 8.0 sayesinde diğer Android telefonlarına da geliyor.

Gcam nedir?

Gcam, Google Kamera uygulamasını birkaç akıllı telefona getirmeyi ve tüm özelliklerin bunlarla çalışmasını sağlamayı amaçlayan bir moddur. Gcam’in birkaç çeşidi vardır. Bazıları birden fazla Android cihazı içindir, diğerleri ise özellikle tek bir akıllı telefon için yapılmıştır. Gcam üzerinde çalışan birden fazla geliştirici ve Mod’u kullanan aktif bir kullanıcı topluluğu var.

Gcam 8.0 uygulamasının ana özellikleri

  • Video kaydını kullanırken otomatik DND modu.
  • Video çözünürlüğü değişiklikleri için Hızlı Geçiş
  • Yeni ayarlar kullanıcı arayüzü.
  • 24FPS video kaydı.
  • 4K @ 60fps Video kaydı
  • Fotoğrafınızın parlaklığını ve HDR’sini ayarlamak için pozlama kontrolleri.
  • En İyi Kare fotoğrafları çekmenize yardımcı olmak için Tanıdık Yüzler alındı.
  • En İyi Kare fotoğrafları çekmek için deklanşördeki kısayola dokunun ve basılı tutun.
  • AI ayarlamaları.

Gcam

Google Camera 8.0’ı Android cihazınıza nasıl yükleyebilirsiniz?

Yeni mod neredeyse her Android akıllı telefon için mevcut. Yine de bazı kısıtlamalar var, ancak asıl olanı camera2 API desteğine sahip olmayı içeriyor. Ayrıca, cihazınızın Android 10 çalıştırdığından emin olmanız gerekir. Gcam 8.0, Android 9.0 veya daha eski sürümleri çalıştıran cihazlarla çalışmaz, ancak şansınızı deneyebilirsiniz.

Buradan GCam’in son sürümünü APK olarak indirin ve telefonunuza kurun. Kurulumdan sonra uygulamayı açın ve izin isteklerine izin verin. Daha sonra başka bir işlem yapmaya gerek kalmadan Kamera uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU