Android P duvar kağıtları ve zil sesleri burada!

Android P duvar kağıtları

Android P duvar kağıtları ve zil sesleri yayınlandı. Biz de sizler için Android P duvar kağıtları ve zil seslerinin bulunduğu dosyayı paylaşıyoruz. Bu duvar kağıtları ve zil sesleri ile telefonunuzu renklendirin.

Google, geçtiğimiz günlerde düzenlediği Google I/O 2018 etkinliğinde Android P sürümünü tanıtmış ve Pixel modelleri için indirime sunmuştu.

Android tarihinde bir ilke imza atarak 3. parti bazı telefon üreticilerine de Android P Beta’yı sunacağını açıklayan Google, bu sürümde yeni duvar kağıtları ve zil seslerine de yer vermişti.

Android P güncellemesini alacak telefonlar!

Android P duvar kağıtları burada!

Biz de sizlerle Android P duvar kağıtları ve zil seslerinin bulunduğu dosyanın, indirme linki paylaşıyoruz. Aşağıdaki linklere tıklayarak duvar kağıtları ve zil seslerini indirip, telefonunuzu renklendirebilirsiniz.

Android P duvar kağıdı indir

Android P zil sesi indir

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bonus olarak; eğer Pixel, Pixel XL, Pixel 2 veya Pixel 2 XL modellerinden birine sahipseniz, Android P Beta sürümünün nasıl yükleneceğini aşağıdan adım adım öğrenebilirsiniz.

Android P Beta nasıl yüklenir?

  1. Adım: Android Beta sayfasından Google hesabınız ile giriş yapın.
  2. Adım: Pixel, Pixel XL, Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerine sahipseniz, Uygun cihazlarınız bölümünde kullandığınız telefonu göreceksiniz. Burada sahip olduğunuz ve yüklemek istediğiniz telefonu seçin.
  3. Adım: Şartlar ve koşulları okuyun ve kabul edin. Burada tüm verilerin silineceğini söylüyor. Bu yüzden önce yedek alın.
  4. Adım: Kayıt işlemini tamamladıktan sonra telefonunuza Android P Beta programına kayıt olundu güncellemeyi yüklemek ister misiniz? şeklinde bir uyarı gelecek. Eğer bu uyarı görünmüyorsa; Ayarlar>Sistem>Yazılım Güncelleme bölümünden güncellemeyi denetleyin.
  5. Adım: Android P Beta güncellemesi, Yazılım Güncelleme bölümünde göründüğünde 1.2 GB büyüklüğündeki indirme işlemini başlatın.