Ana sayfa Genel Android için Opera Touch güncellendi

Android için Opera Touch güncellendi

Sevilen internet tarayıcı programlarından Opera, mobil için geliştirdiği Opera Touch’ı geliştirmeye devam ediyor. Yeni güncellemeyle oldukça faydalı özellikler eklendi.

Opera Touch’a karanlık tema seçeneği

Son dönemim uygulamalarında sıkça rastladığımız karanlık tema, Opera’nın mobil tarayıcısında da kendine yer buldu. Gözü az yorması bakımından sıkça tercih edilen karanlık tema, Android kullanıcıları için resmen yayınlandı. Bu temayla birlikte özellikle OLED panellerde bir miktar güç tasarrufu da sağlanabilir.

Özelliği kullanmak için tek yapmanız gerekense, ekranın sağından menüye girmek ve ardından “Karanlık Tema”yı aktif hale getirmek.

Öte yandan güncelleme birtakım geliştirmeler ve hata çözümlerini de beraberinde getiriyor. Bu detaylar hakkında Opera detaylı bilgi vermemiş.

Bu arada şirketin iOS sürümü üzerinde çalıştığını biliyoruz. Şu sıralar beta testinde olan Opera Touch iOS‘in, gelecek ay final sürümü yayınlanacak ve App Store‘dan indirilebilir olacak.

Bir Aamir Khan filmi; Thugs of Hindostan vizyon tarihi

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler