Ana sayfa Yazılım AMD Radeon Software Adrenalin 19.9.2 çıktı!

AMD Radeon Software Adrenalin 19.9.2 çıktı!

AMD, Borderlands 3 için bugün AMD Radeon Software Adrenalin 19.9.2 güncellemesini yayınladı. Güncelleme ile gelen yenilikler haberimizde.

AMD yeni oyunlar için güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. AMD şimdi de Borderlands 3 oyunu için bugün yeni sürücülerini yayınladı. Radeon Software Adrenalin 19.9.2 güncellemesi ile artık AMD ekran kartları bu oyuna destek veriyor.

Güncelleme ile Radeon RX 5700 ekran kartlarında  yüzde 16’ya varan performans artışı yaşanıyor. Radeon RX 590, Radeon RX 580, Radeon RX 570, Radeon RX 480 ve Radeon RX 470 ekran kartlarında ise yaşanan performans sorunları çözülüyor.

AMD bu sürüm ile V-Sync etkinken, 75 HZ yenileme hızlarına ayarlanan bazı ekranlarda FPS’in 30’a kilitlenme sorununu da ortadan kaldırıyor. Son olarak güncelleme ile web tarayıcısında video içeriği izlerken, bazı Radeon RX 5700 serisi grafik kartlarında yaşanan sorunların da çözüldüğünü belirtelim.

AMD Radeon Software Adrenalin 19.9.2

Eğer AMD kontrol merkezinde ön tanımlı ayarlarınız yoksa güncellemeyi Windows için buradan indirip temiz kurulum yapabilirsiniz.

1 YORUM

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler