Ana sayfa Yazılım AMD Radeon Software Adrenalin 19.7.3 çıktı!

AMD Radeon Software Adrenalin 19.7.3 çıktı!

Wolfenstein: Youngblood için bugün AMD Radeon Software Adrenalin 19.7.3 sürücüleri yayınlandı. Güncelleme ile gelen diğer yenilikler de haberimizde.

AMD yeni oyunlar için güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. AMD şimdi de bugün çıkışını gerçekleştiren Wolfenstein: Youngblood oyunu için güncelleme yayınlandı. Wolfenstein: Youngblood bu güncelleme ile artık AMD ekran kartlarında daha stabil bir şekilde çalışıyor. Açıklanan bilgilere göre güncelleme ile oyunda yüzde 13’lük bir performans artışı sağlanıyor.

Güncelleme ile Radeon RX 570 serisi ekran kartlarına da destek veriliyor. Vulkan API’ında yaşanan sorunlar da bu güncelleme ile gideriliyor. Güncellemeyle; League of Legends’ta RX 5700 ekran kartındaki sorun da çözüme kavuşturuluyor. AMD oyunlar dışında Adobe Premier Pro 2019 uygulamasında yaşanan performans sorunlarını da gideriyor.

Nvidia GeForce RTX 2080 Super benchmark sonuçları ile karşımızda!

Ayrıca Windows 7’de yaşanan sorunlar da enterasan bir şekilde çözüme kavuşturuluyor. AMD’nin son sürümünü buradan indirebilirsiniz. Eğer ön tanımlı ayarlarınız yoksa bu güncellemeyi temiz kurulum ile yüklemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

AMD Radeon Software Adrenalin 19.7.3

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler