Ana sayfa Apple Apple TV+ Web'den de izlenebilecek!

Apple TV+ Web’den de izlenebilecek!

Apple’ın 1 Kasım 2019 tarihinde yayına girecek olan Apple TV+ web’den de izlenebileceği ortaya çıktı. Peki, Apple TV+ Türkiye’ye gelecek mi?

Apple, WWDC 19 etkinliğinde yeni dizi/film platformu TV+’ı duyurmuştu. Türkiye’ye de gelmesi beklenen bu servis için sayılı günler kala Apple, Türkiye’yi listeden çıkardı. RTÜK’ün sansür kararı sonrası Netflix gibi sansür olayına girmek istemeyen Apple, muhtemelen TV+ servisini sansür olayı çözülene kadar ülkemizde kullanıma sunmayacak.

Apple, bu servisinin iOS, iPadOS, macOS ve tvOS işletim sistemlerinde yer alan TV+ uygulaması üzerinden izlenebileceğini söylemişti. Ancak Apple’ın Netflix’e rakip olabilmek adına bu servisi web’den de kullanıma sunacağı ortaya çıktı. tv.apple.com adresi üzerinden yayın yapacak olan TV+, 1 Kasım 2019’da kapılarını açacak.

Apple TV+ Web

Aylık 4.99 dolar gibi oldukça uygun bir fiyatla pazara giriş yapacak olan Apple, Netflix’e tokat gibi cevap verecek gibi görünüyor. Apple ayrıca 1 Kasım ve sonrası Apple cihaz alanlara 1 yıl TV+ üyeliği hediye edecek.

iPhone 11 Pro RAM kapasitesi ile dikkat çekiyor!

Bünyesinde ünlü yönetmen ve yazarları toplayan Apple, muhtemelen 2-3 yıla Netflix’in 2. sezondan sonra bayatlayan dizilerinden bizleri kurtaracak. Bakalım Apple bu servisi Türkiye’de ilerleyen yıllarda sansürlü de olsa kullanıma sunacak mı?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler