Amazon’un Prime Erken Erişim İndirimi 11 ve 12 Ekim’de gerçekleşecek

Amazon Prime Day

Söylentiler doğru: Amazon, 11 Ekim Salı günü başlayan ve 12 Ekim çarşamba gününe kadar devam eden ikinci bir Prime özel satış etkinliği düzenliyor.

Amazon’un Prime Erken Erişim İndirimi 11 ve 12 Ekim’de gerçekleşecek! İlk olarak Haziran ayında başka bir indirim günü olasılığını duymuştuk, ancak şimdi Amazon bunu resmileştirdi – tek fark, etkinliğin Prime Day yerine Prime Early Access Sale olarak adlandırılması.

Amazon çalışanlarının şikayetleri bitmiyor

İsmin yanı sıra, iki olay arasında çok fazla bir değişiklik yok gibi görünüyor. Tıpkı Amazon Prime Day gibi, Prime Erken Erişim İndirimi de yine de oynamak için yılın en iyi fırsatlarından bazılarını getirmenin yanı sıra Amazon cihazlarında diğer birçok harika teknolojinin yanı sıra satışları da beraberinde getirecek. Bu nedenle, yeni bir çift gürültü önleyici kulaklık veya OLED TV satın almak için bu kadar beklediyseniz, birkaç hafta kadar beklemek size gerçek bir getiri sağlayacaktır.

Amazon, kuantum ağ araştırmaları için bir merkez açıyor

Amazon’un Prime Erken Erişim İndirimi 11 ve 12 Ekim’de gerçekleşecek

Tabii ki Amazon tarafından tam olarak hangi fırsatların sunulacağına dair bir ayrıntı verilmedi ancak Amazon, satış sırasında öne çıkaracağı bazı markalardan bahsetti. Buna Peloton, New Balance, Philips Sonicare, Lego, Adidas, KitchenAid, Samsung, iRobot (Amazon’un şu anda satın alma sürecinde olduğu) ve daha fazlasından ürünler dahil. Ayrıca, etkinlik boyunca fırsatlar sunacağı “en popüler ve hediye edilebilir öğelerin” yeni bir ilk 100 listesini deniyor.

Amazon pandemiden sonra gerilemeye başladı

Prime Erken Erişim fırsatları, ABD ve Birleşik Krallık’ta ve ayrıca Avusturya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsveç ve Türkiye dahil olmak üzere bir dizi  ülkede yaşayan Prime üyelerine açık.

Samsung Galaxy S23 Ultra ayrıntıları ortaya çıktı        


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir