Ana SayfaGundemAmazon Prime Day indirimleri büyük ilgi gördü

Amazon Prime Day indirimleri büyük ilgi gördü

Amazon’un Türkiye’de başlattığı ilk Prime Day indirimlerine büyük rağbet yaşandı.

Amazon Prime ülkemizde kullanıma sunulması ile beraber kullanıcıların üyelik alarak siteye hücum etmesi de bir oldu. Kısa bir önce Türkiye’de başlayan Amazon Prime uygulamasına rahvet oldukça fazla oldu. Bunun ile beraber firmanın diğer ülkelerde de uyguladığı ve birçok üründe büyük indirimler yaptığı Prime Day indirimleri Türkiye’de de yapıldı. Türkiye tarih saati ile 13 Ekim 00:00’da başlayan indirimlere büyük ilgi yaşandı.

Mevcut üyelere gönderilen tanıtım bildirilerinin yanı sıra sosyal medyadaki reklamlar ile sadece bu indirimler için üye olanlar kat kat fazla oldu. Kullanıcılar aynı anda siteye bir nevi hücum ederken bu durum sitenin çökmesine neden oldu. Genelde Black Friday günlerinde yaşanan bu durum firmanın hoşuna gitse de sorun bazı kullanıcılar tarafından ağır eleştiriler aldı. Mevcutta bazı kullanıcılar bu çökme esnasında ödemede çekim işlemi konusunda sıkıntılar yaşadı. Firma kısa sürede siteyi tekrar aktif etti.

Amazon Prime Day indirimleri büyük ilgi gördü

Amazon Prime Day indirimleri kapsamında site üzerinde satılan her kategoride büyük indirimler yaşanıyor. Üstelik öyle sahte indirimler, göstermelik indirimler değil. Gerçekten de ürünlerde büyük indirimler yapılırken, bunun karşılığını da satış rakamlarında aldı.

Prime Day indirimlerinden faydalanmak için Amazon Prime üyesi olmak gerekiyor. Türkiye’de Amazon Prime üyeliği için aylık 7.99 TL ödemek gerekiyor. Amazon Prime, Prime Video, Prime Game ve benzeri bazı avantajlı hizmetlerin de beraberinde kullanılmasını sağlıyor.

WhatsApp silinen fotoğrafları geri getirme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting