Ana SayfaGenelAmazon kargoları zamanında adreslere ulaşabilecek mi: Yeni açıklama yapıldı

Amazon kargoları zamanında adreslere ulaşabilecek mi: Yeni açıklama yapıldı

Amazon kargoları zamanında adreslere ulaşabilecek mi sorusu bugünlerde merak ediliyor. Özellikle şu sıralar kargo şirketlerinin işi daha zor. Hadi gelin konu ile ilgili detaylara birlikte bakalım.

Türkiye’de büyük bir kullanıma sahip olan Amazon kargoları zamanında tüketicilere ulaşabilecek mi sorusu kafaları meşgul etmeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere İçişleri Bakanlığı tarafından verilen talimat ile birlikte tam kapama süreci başladı. Büyük bir sorumluluk anlamına gelen bu süreçte herkesin üzerine düşeni yapması gerekiyor.

17 Mayıs 2021 tarihine kadar devam edecek olan tam kapanma sürecinde Amazon da bir açıklama yaptı. Kargoların iletilmesinde herhangi bir sorun olmayacağı söylendi. Yani en azından bir kargo şirketinden emin olabiliriz. Şirket konuyla alakalı daha başka önemli açıklamalara da yer verdi.

Amazon hizmetlerinde herhangi bir değişiklik düşünülmüyor

Amazon Prime, bu marka tarafından verilen en popüler hizmet olarak biliniyor. Aynı gün ve ertesi gün gibi hizmetler bu sistemle verilebiliyor. Ayrıca bildiğiniz üzere başka bazı fırsatlar da sunuyorlar.

Amazon kargoları zamanında

Bu hizmetin bedeli 7,90 TL gibi bir aylık üyelik fiyatına sahip. Bedava ve hızlı kargo, film ve dizi izleme gibi bazı servisler de sunuluyor. Genellikle bu tür hizmetler alınırken tamamı düşünülüyor. Yani sadece tek bir tanesi için tercih edilmiyor. Amazon tarafından yapılan açıklamalarda müşterilerin asla mağdur edilmeyeceği söylendi.

Amazon yapımı The Lord of the Rings oyunu da iptal edildi

Hem kargo konusunda hem de video ve diğer içeriklerde aynı hizmetlerin verileceğini söyledi. Ayrıca Amazon.com.tr gönderim/dağıtım operasyonlarında hiçbir değişikliğin olmayacağı da vurgulandı. Peki siz Amazon tarafından sunulan hizmetler hakkında ne düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting