Ana SayfaGenelAmazon Prime fiyatı bakın ne kadar olacak? İşte yeni fiyat!

Amazon Prime fiyatı bakın ne kadar olacak? İşte yeni fiyat!

Türkiye’de herkesi şaşırtmayı başaran Amazon Prime fiyatı hakkında çok önemli bir açıklama yapıldı. ABD merkezli şirket, gerçekten de sağlam rekabet edecek gibi görünüyor. İşte Amazon yeni fiyatı ile ilgili merak edilen bütün detaylar.

Gazeteci Fatih Altaylı Amazon Prime fiyatı ile ilgili çok önemli açıklamaların yapılmasını sağladı. Amazon Prime’ın 1 numarası olan Jamil Ghani ile görüşme gerçekleştiren Altaylı ilginç sorularla onu köşeye sıkıştırmaya çalıştı. Öncelikli olarak herkesi şaşırtan Amazon Prime’ın aylık 7,90 TL fiyatı ile ilgili sorulara verdi. Herkes bu fiyatın değişeceğini düşünüyordu. Ancak onun yaptığı açıklamalar hiç de öyle olmadığını gösterdi.

Amazon Prime yurtdışından taşıma işlemine izin verecek

Amazon Prime ile ilgili Ghani’ye, “7,90 TL çok ucuz. Neredeyse 10’da biri. Bu fiyat, tanıtım ve müşteri çekme fiyatı mı, sonra zam olacak mı?” sorusu ilk olarak yönlendirildi. Şu anda bu fiyat kesinlikle 10’da 1 olarak görülebilir. Özellikle de neredeyse her şeyin giderek daha pahalı olmaya başladığı şu günlerde kulağa biraz uçuk gelebilir.

Amazon Prime fiyatı

Amazon Prime lideri Jamil Ghani tarafından yapılan açıklamalarda bunun tamamen kalıcı fiyatlar olduğu özellikle belirtildi. Böylece döviz bakımından değerlendirildiğinde ortaya 1 dolar çıkıyor. Yani sadece 1 dolar ödeyerek buraya abone olmak mümkün. Yurtdışından Amazon prime kullanan kişiler için de açıklama yapıldı. Yabancı ülkeden bu özelliği kullananlar Türkiye’ye geçebilir. Yani Türkiye’deki 1 dolar fırsatından yararlanabilir.

Genel olarak değerlendirildiğinde gerçekten de güçlü bir rakip görmek mümkün. Özellikle de şu günlerde uygun fiyat büyük önem taşıyor. Bakalım en yakın rakipler buna nasıl bir tepki verecek? Konuyla ilgili tüm görüşlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting