Ana sayfa Akıllı Telefon Alabileceğiniz en uygun telefon Nokia TA-1212 olacak

Alabileceğiniz en uygun telefon Nokia TA-1212 olacak

Bir akıllı telefona binlerce lira para vermek istemeyenlere müjde… Nokia’nın çıkarmaya hazırlandığı Nokia TA-1212 sudan ucuz deyimine tam olarak uyan fiyatta satışa çıkacak.

Nokia ismi eskiden telefon konusunda bir ilah konumundayken akıllı telefon teknolojisi ile beraber yavaşca gözler önünden silinmeye başladı. Hatırlandığı gibi de HMD Global bünyesine geçmiş çalışmalarını bu yönde yürütmüştü. Akıllı telefon dünyasında da farklı strateji ve çalışmalar yürütüyor. Nokia TA-1212 ‘de bunlardan biri.

Kolay kullanım, ucuz maliyet ve ucuz satış politikası ile beraber özellikle orta asya ülkelerinde hala önemli satış rakamlarına ulaşan şirket yeni çalışmalarını yine bu yönde ilerletiyor.  Mobil Dünya Kongresinde de bu çalışmaların nasıl sonuç verdiğini görecektik.

Alabileceğiniz en uygun telefon Nokia TA-1212 olacak
Alabileceğiniz en uygun telefon Nokia TA-1212 olacak

İptal edilen 2020 Mobil Dünya Kongresi Planları Değiştirdi

Ancak planlanan Mobil Dünya Kongresi yavaş yavaş tüm dünyaya yayılmaya başlayan Corona Virüsü nedeniyle iptal edildi. Durum böyle olunca yeni cihazlar yavaş yavaş bilerek veya bilmeyerek sızdırılmaya başlandı. Ancak Nokia’nın cihazlarından biri Çin’in sertifikasyon kuruluşu olan TENAA’da görüldü. Cihazın özelliklerinden çok dikkat çeken özelliği ise fiyatı oldu. Cihaz günümüzdeki telefonların fiyatlarına baktığımızda sudan ucuz diyebiliriz.

Nokia TA-1212 Özellikleri

Cihazın özelliklerine gelecek olursak kamera özelliğinden başlayalım. Ön kamera yer almayan cihazın arka kamerası 0.3 MP çözünürlüğünde yani geçmişe bir nevi yolculuk yapıyoruz. Ekran çözünürlüğü 40 x 320 piksel çözünürlüğünde. Tuşlu telefon özelliğine sahip telefonda herhangi bir depolama alanı yok diyebiliriz.

Firefox VPN uygulaması yayınlandı!

Basit bir telefon kullanım özelliğine sahip olacağı için 16MB depolama alanı olacak. Bunun ile beraber cihazda 8GB RAM özeliği olacak. Aslında herşeyden önemlisi belirtmiş olduğumuz gibi fiyatı cihaz 50 dolarlık satış fiyatına olacak. Sadece 50 dolara bir telefon sahibi olabileceksiniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 4 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler