Akıllı telefonlar için en çok indirilen uygulamalar


Akıllı telefonlar hayatımıza gireli oldukça uzun bir süre geçti. Peki bu süre zarfında en çok indirilen uygulamalar hangileri hiç merak ettiniz mi? İşte dünden bugüne, en çok indirilen akıllı telefon uygulamaları.

Şöyle bir geriye dönüp baktığımızda, akıllı telefonlarla ile tanışalı 10 seneyi aşkın bir sürenin geçtiğini görüyoruz. Elbette cep telefonlarından, akıllı telefonlara geçiş süreci öyle 1 – 2 senede tamamlanmadı.

Özellikle orta yaş grubundaki kullanıcılar, akıllı telefonları kabullenmede biraz zorluk çektiler diyebiliriz. Fakat gelinen noktada, dünya üzerindeki her 10 kullanıcıdan 9’unun akıllı telefon kullandığını söylemek pek de yanlış olmayacaktır.

Peki akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri en çok indirilen uygulamalar hangileri? Bunu hiç düşündünüz mü? Sonuçta akıllı telefonu “akıllı” yapan asıl şey içerisinde barındırdığı uygulamalardır.

Bugün elinizde tuttuğunu akıllı telefonla eşinizin, dostunuzun sosyal medya paylaşımlarını takip edebiliyorsanız bu, o telefona yüklediğiniz uygulamalar sayesinde gerçekleşiyor.

Dolayısıyla uygulamalar olmadan, akıllı telefonların, eski cep telefonlarından pek de bir farkları kalmıyor.

Peki gelelim asıl sorumuza? Geçmişten günümüze, en çok indirilen uygulamalar hangileri? Muhtemelen bu konuda az çok bir fikriniz vardır. Fakat biz yine de akıllı telefonlarda, geçmişten günümüze en çok indirilen uygulamalar ile ilgili bir liste hazırladık. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri o liste ile başbaşa bırakalım.

Gelmiş geçmiş en çok indirilen mobil uygulamalar

Facebook


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin