AirPods 3 koruma kılıfı ile ortaya çıktı!

airpods

iOS 13.2 Beta ile ortaya çıkan AirPods 3 bugün Amazon’da koruma kılıfı ile ortaya çıktı. AirPods 3 ile nihayet tasarım değişiyor.

Apple, geçtiğimiz aylarda kablosuz şarj kutulu ve Apple H1 çipli yeni AirPods’u tanıtmıştı. Tasarımsal açıdan değişikliğe gitmeyen Apple, iOS 13.2 Beta güncellemesi ile yeni modellerin sinyallerini vermişti. Ekim yani bu ay içerisinde düzenlenmesi beklenen etkinlikte tanıtılacak olan yeni AirPods’un neye benzeyeceği ise bugün ortaya çıktı.

iOS 12 için kötü haber geldi!

Dünyaca ünlü alışveriş sitesi Amazon‘da ortaya çıkan AirPods 3, tasarımsal açıdan değişikliğe gidileceğini gözler önüne seriyor. Daha yassı bir kutu tasarımı ile gelecek olan yeni model, kulak içi bir tasarıma sahip olabilir. Ayrıca kulaklığın mikrofon çubukları ilk iki modele göre daha küçük olacak gibi görünüyor.

AirPods 3

Apple H2 çipinden beslenecek olan kulaklıkta muhtemelen iPhone 11 ile gelen U1 çipi de yer alacaktır. U1 çipi sayesinde kulaklıkların yerini tespit etmek daha da kolaylaşacak. Apple’ın “PRO” ismine son yıllarda taktığını düşünürsek bu modelin AirPods Pro olarak isimlendirilme gibi bir ihtimali de bulunuyor.