Ana sayfa Apple AirPods Pro Lite için geri sayım başladı!

AirPods Pro Lite için geri sayım başladı!

Apple’ın daha uygun fiyatlı AirPods Pro Lite modeli üzerinde çalıştığı ve bu modeli çok yakında satışa sunacağı iddia ediliyor.

Apple, geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde karşımıza AirPods Pro modeli ile çıkmıştı. ANC yani aktif gürülü engelleme özelliğinin yanı sıra, kulakiçi model olması ile oldukça başarılı bir yalıtım ve ses performansı sergileyen bu kulaklık, Türkiye’de 1.899 TL’den satışa sunulmuş durumda. Oldukça yüksek bir fiyatla satışa sunulan kulaklığın şimdi de Lite sürümünün geleceği ortaya çıktı.

Apple, bu Lite sürümde tahmin edebileceğiniz gibi bazı özelliklerden feragat edecek ve fiyatı 1.000 TL seviyesine kadar düşürecek. Yeni gelecek olan bu modelde aktif gürültü engelleme özelliği yerine pasif gürültü engellemenin kullanılmasını bekliyoruz. Bağlantı konusunda selefi gibi aynı özelliklere sahip olacak olan Lite’ın önümüzdeki günlerde tanıtılması bekleniyor.

AirPods Pro Lite

Bildiğiniz gibi Apple’ın 31 Mart 2020 tarihinde bir etkinlik düzenleyeceği söyleniyordu. Bu etkinlikte uygun fiyatlı iPhone 9 (iPhone SE 2) modeli tanıtılacak. Apple’ın etkinlikte tanıtacağı tek uygun fiyatlı ürün iPhone 9 olmayacak gibi görünüyor. Yüksek fiyat politikası ile kullanıcı ağını genişletemeyen Apple, orta segmente doğru kayarak daha fazla müşteriye erişmek istiyor.

iOS 14 Multitasking ekranı sızdı!

Ancak Apple’ın ilerleyen yıllarda orta segmentten giriş segmentine inmeyeceğini belirtelim. Bakalım Cupertinolu teknoloji devi planladığı gibi iPhone 9 ve AirPods Pro Lite modelleri ile orta segmentte başarı elde edebilecek mi?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 4 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler