Age of Mythology Geri Dönüyor!

Age of Mythology Geri Dönüyor

Bir zamanların en popüler video oyunlarının başında gelen Age of Mythology sahalara dönüyor.

Son dönemler oyun stüdyolarının eski oyunları tekrar bizlere sunduğuna şahit olduk. Baldur’s Gate serisi tekrar oyun severlere sunulunca büyük bir kesim çok sevinmişti. Age of Empires II’nin revize edilmesi de çok büyük bir yankı uyandırmıştı.

Age of Mythology Geri Dönüyor!

Steam üzerinden günümüz bilgisayarları ve işletim sistemlerine uygun olarak yenilenerek kullanıcıların beğenisine sunulan bu oyunları görünce oyun severlerin talepleri de arttı. Konu Age of Empires olunca, Age of Mythology isimli oyunun da yeri çoğu kişide başkadır. Çok uzun süredir hakkında söylentiler çıkan oyun nihayetinde Steam üzerinden yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkacak. Gerçek zamanlı strateji oyunu 2002 yılına damgasını vurmuş, milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştı.

Resmi çıkış tarihi 8 Mayıs olarak açıklanan oyunun beraberinde birçok yenilikte getireceği bekleniyor. Öncelikle grafik kalitesinde gelişme olacak oyunun daha iyi ışıklandır ve gölgelendirme ile karşımıza çıkacak. Ayrıca su görüntülerinde ciddi bir gelişme olacağı da söyleniyor.

Skybox Games tarafından yenileme çalışması yürütülen oyunun, orjinal yapısından farklı içeriklerde içerecek. Twitch sayesinde online video yayını da yapabileceğiniz oyunda, Steamworks Workshop ile yeni mod ve haritalar yaratabileceksiniz. Steam achievements aracılığıyla zorlukları aşacak, sanal kartlar kazanacaksınız.

Bakalım efsanevi oyun yine bizi bizden alabilecek mi?

Microsoft Windows XP’ye Veda Etti


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir