Ana SayfaGenelAdobe Photoshop'un ücretsiz web versiyonu geliyor

Adobe Photoshop’un ücretsiz web versiyonu geliyor

Adobe Photoshop’un ücretsiz web versiyonu geliyor. Bu ücretsiz versiyon ilk olarak Kanada’da kullanıcılara sunuldu.

Söz konusu fotoğraf düzenleme olunca en çok başvurulan uygulama olan Adobe Photoshop, yakında ücretsiz olarak kullanıcılara sunulabilir. Üstelik kullanıcılar bu ücretsiz versiyona doğrudan web sayfası üzerinden erişim sağlayabilir. Photoshop’un ücretsiz web versiyonu, pilot bölge olarak seçilen Kanada’da test edilmeye başlandı. Ancak Adobe, bu web versiyonunu zamanla diğer ülkelerde de kullanıma sunmayı amaçlıyor.

Adobe Photoshop

Adobe, bu ücretsiz web versiyonu ile Photoshop’u çok daha fazla kişi için erişilebilir kılmak istiyor. Photoshop’un ücretsiz versiyonunun Kanada’da kullanıcılara sunulduğunu doğrulayan Adobe sözcüsü, tüm düzenleme özelliklerinin bu web sürümünde de olacağını açıkladı. Ancak Adobe’un zamanla bazı gelişmiş özellikler için ücret talep etmeye başlayabileceği söyleniyor. Şirketin özellikler için ücret almak yerine bir tür premium abonelik sistemi başlatması da gündemde. Ancak henüz Adobe konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadı. En azından şimdilik bu web versiyonu tamamen ücretsiz bir versiyon olarak lanse ediliyor.

Adobe Photoshop’un daha önce de bir web sayfası bulunuyordu ama bu sayfa sadece dosyaların paylaşılması için kullanılabiliyordu. Yeni versiyonda ise Photoshop’un en çok kullanılan, temel özelliklerinin neredeyse tamamı ücretsiz olarak erişime açık olacak.

Qualcomm AB’ye 1 milyar dolar ceza ödemekten kurtuldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting