Ana SayfaDonanımAcer NVIDIA Quadro GPU ile gelen laptop modellerini tanıttı!

Acer NVIDIA Quadro GPU ile gelen laptop modellerini tanıttı!

Acer NVIDIA Quadro GPU ile gelen profesyonellere hitap eden laptop modellerini tanıttı. Bakalım Acer profesyonellere neler sunuyor?

Acer, IFA 2019’da NVIDIA Quadro GPU’lar ve 9. Nesil Intel Core işlemcilere sahip, yüksek performans ve kesintisiz kullanım için tasarlanan ConceptD Pro serisi dizüstü bilgisayarlarını tanıttı. Windows 10 işletim sistemine sahip Pro serisi, son teknoloji sanal gerçeklik, yapay zeka ve büyük veri analitiği uygulamalarının sıkı gereksinimlerini karşılıyor.

ConceptD ailesinin zamanın ötesindeki tasarım dilini izleyen yeni dizüstü bilgisayarlar, kehribar rengi alttan ışıklandırmaya sahip klavyeleri ile sade ve şık bir görünüm sunuyor. ConceptD monitör serisine katılan CM2241W ise Acer’ın içerik üreticiler için hazırladığı, PANTONE ONAYLI monitör ailesini genişletiyor.

RTX Studio dizüstü bilgisayar programının bir parçası olarak NVIDIA Quadro RTX GPU’larla donatılan ConceptD Pro serisi modeller, gerçek zamanlı ışın izleme ve gelişmiş yapay zeka özelliklerini destekleyen ilk dizüstü bilgisayarlar arasına girdi. 

ConceptD 9 Pro – Güç ve Ortak Çalışma İçin Tasarlandı

Pro sersinin tepesindeki Conceptd 9 Pro, Acer’ın CNC ile işlenmiş Ezel Aero Hinge™ menteşesine sahip yenilikçi bir dizüstü bilgisayar. Bu menteşe, 17,3 inç 4K ekranın (3840 x 2160) dönmesini, açılmasını ve yatırılmasını sağlayarak ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışma imkanı sunuyor. PANTONE Onaylı ekran Adobe RGB renk gamının %100’ünü kapsıyor ve Delta E < 1 düzeyinde benzersiz renk doğruluğu sunuyor.

ConceptD 9 Pro, çok iş parçacıklı üstün performans için 9. Nesil Intel® Core i9 işlemcilere, yapay zeka/derin öğrenme, mühendislik simülasyonları ve güç, esneklik ve uyumluluğa ihtiyaç duyan geniş animasyon stüdyoları için tasarlanan NVIDIA Quadro RTX 5000 grafik işlemcilerine sahip. ConceptD 9 Pro ile birlikte gelen Wacom® EMR kalem, mıknatıslı yapısıyla ürüne yerleştirilebiliyor. Bu kalem 4096 adet basınç seviyesi ile benzersiz bir kullanım ve hızlı, hassas kontrol sunuyor. Kullanıcılar kalem ile çizim yapmanın yanı sıra birlikte konsept geliştirirken not alabiliyor veya önemli noktaları işaretleyebiliyor. ConceptD Pro, RTX Studio programında yer alıyor.

ConceptD 7 Pro – Hafif Tasarımda Güç ve Esneklik

RTX Studio programına dahil olan, 15,6 inç 4K ekranlı Acer ConceptD 7 Pro, her yerde güçlü performans sunmak için tasarlandı. 17,9 mm incelik ve 2,1 kg ağırlığı bulunan modelin şık tasarımı, güç ve taşınabilirlik arasındaki en iyi dengeyi arayan kullanıcılara mükemmel bir çözüm sunuyor. Performans gerektiren yoğun iş yükleri için 9. Nesil Intel Core i7 işlemcilerle donatılan ürün, güçlü NVIDIA Quadro RTX 5000 GPU seçenekleriyle de veri bilimcilere, yazılım geliştiricilere, mühendislere ve profesyonel tasarım stüdyolarına aradıkları gücü, esnekliği ve profesyonel yazılımlarla test edilip onaylanan uyumluluğu sağlıyor. Ayrıca, ConceptD Palette ile istenen renk profillerinin hızlıca ayarlanabildiği ve sistem kontrollerinin izlenebildiği kullanıcı dostu bir arayüz de sunuluyor.

ConceptD 5 Pro – Hareket Halindeyken Bile Üst Düzey Prodüksiyon

Her ikisi de etkileyici 4K UHD çözünürlükte olan 15,6 ve 17,3 inç IPS[1] ekran seçeneklerine sahip olan ve RTX Studio programında yer alan yeni ConceptD 5 Pro serisi, CAD tasarımları, animasyon ve simülasyon işleri için mükemmel. 9. Nesil Intel Core i7 modellerine kadar işlemci seçenekleri ve NVIDIA Quadro RTX 3000’e kadar grafik işlemciler; mimarlar, 3D animasyon tasarımcıları, özel efekt uzmanları ve küçük tasarım stüdyolarının ihtiyaçlarını karşılamak için eklendi. Yüksek kaliteli metal kasa dayanıklık sağlarken, içerik üreticiler için üretilen PANTONE Onaylı ekran ise Adobe RGB renk alanının %100’ünü kapsayan geniş renk gamıyla hassas renk üretimi sağlıyor.

ConceptD 3 Pro – Sessiz ve Uygun Performans

ConceptD Pro serisinin en erişilebilir üyesi olan ConceptD 3 Pro; fotoğrafçılar, endüstriyel tasarım öğrencileri, iç mimarlar, grafik tasarımcılar gibi dijital dünyaya aşina kişilerin yanı sıra YouTube yayıncıları gibi sosyal medya uzmanlarına da hitap ediyor. 9. Nesil Intel Core i7 işlemciler ve NVIDIA Quadro T1000 grafik işlemcilerle donatılan ConceptD 3 Pro, kullanıcılara tüm medya içeriklerine gerçekçi renk üretimiyle erişme imkanı veriyor. Model, 40 dB’in altındaki gürültü seviyesiyle sessiz ve rahat bir deneyim sunuyor. Seyahat halindeyken rahatlıkla kullanılması için tasarlanan üründe kullanıcılar, dahili parmak izi okuyucuyla Windows Hello üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde giriş yapabiliyor.

ConceptD 5 ve ConceptD 3 – Güçlü ve Hassas

Acer, zamanın ötesinde tasarımın değerini bilen içerik üreticiler için ConceptD 5 ve ConceptD 3 dizüstü bilgisayarlarını güncellendi. Her iki model de 9. Nesil Intel Core i7’ye kadar işlemci seçenekleriyle daha kısa sürede daha fazla iş yapmak için gereken performansı sağlıyor. NVIDIA GeForce RTX 2060’a kadar GPU modelleriyle yenilenen ConceptD 5, 15 ve 17 inç ekran seçenekleriyle geliyor. Tercihe bağlı mükemmel beyaz renk seçeneğiyle harika görünen ConceptD 3, sessiz çalışmasıyla kullanıcıların tasarımlarına odaklanmasını sağlıyor. NVIDIA GeForce GTX 1650 GPU hızlı ve hassas profesyonel tasarımları hareket halindeyken bile tamamlamak için gereken gücü sunuyor.

Yeni ConceptD Monitör – CM2241W

Yeni ConceptD CM2241W, iş istasyonlarına harici bir ekran eklemek isteyen kullanıcılar için ideal, 24 inç, şık bir monitör. 75 Hz’e varan yenileme hızı ile akıcı izleme deneyimi sunan üründe, etkileyici incelikte çerçeveler, Adobe RGB renk gamının %99’unu kapsayan renk doğruluğu bulunuyor.

Fiyatları ne kadar?

ConceptD 9 Pro’nun 17,3 inç modeli, EMEA bölgesinde Kasım ayının ortalarında 5499 EUR’dan başlayan fiyatlarla piyasaya çıkacak.

ConceptD 7 Pro’nun 15,6 inç modeli, EMEA bölgesinde Kasım ayının ortalarında 2599 EUR’dan başlayan fiyatlarla piyasaya çıkacak.

ConceptD 5 Pro EMEA bölgesinde 15,6 inç modeliyle Ekim ayının ortalarında 2499 EUR’dan, 17,3 inç modeliyle Aralık ayının ortalarında 2599 EUR’dan, başlayan fiyatlarla piyasaya çıkacak.

ConceptD 5, EMEA bölgesinde 15,6 inç modeliyle Eylül ayının ortalarında 1999 EUR’dan, 17,3 inç modeliyle de Kasım ayının ortalarında 2199 EUR’dan başlayan fiyatlarla piyasaya çıkacak.

ConceptD 3 Pro, EMEA bölgesinde 15,6 inç modeliyle Kasım ayının ortalarında 1499 EUR’dan başlayan fiyatlarla piyasaya çıkacak.

ConceptD 3, EMEA bölgesinde 15,6 inç modeliyle Ekim ayının ortalarında 1199 EUR’dan başlayan fiyatlarla piyasaya çıkacak.

ConceptD CM2241W EMEA bölgesinde Aralık ayında 469 EUR’dan başlayan fiyatlarla piyasaya çıkacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU