Acer akıllı televizyon modelleri ile çok iddialı

acer

Bilgisayar dünyasının büyük isimlerinden biri olan Acer, bu defa karşımıza iki yeni akıllı televizyon modeliyle çıktı.

Acer akıllı televizyon modeller ile çok iddialı. Acer, Hindistan’da, son W Serisi 4K Ultra HD QLED Smart Android TV’si ile Android Smart TV yelpazesini genişletti. Bu en üst düzey televizyon, 55 inç ve 65 inç olmak üzere iki boyutta geldi ve olağanüstü bir görüntüleme deneyimi sunan bir dizi gelişmiş özellikle karşımıza çıktı.

acer 1

Acer W Serisi’nin en çarpıcı özelliklerinden biri, film ve spor tutkunları için harika bir seçenek olan doğru ve canlı renkler sağlayan QLED panelidir. Süper Anti-Glare teknolojisi, ekranın parlak ortamlarda bile görünür kalmasını sağlar, bu da evin herhangi bir odasında kullanım için ideal hale getirir.

acer 2

Acer akıllı televizyon modeller ile çok iddialı

TV, 30W Aural ses ve Dolby Atmos desteği ile etkileyici bir ses kalitesi sunarken, MEMC ve ALLM özellikleri pürüzsüz ve sorunsuz oynatma sağlar. Tasarım açısından Acer W Serisi, modern ve lüks bir görünüme sahip çerçevesiz, kenardan kenara bir ekran sunar.

acer

TV, 64 bitli dört çekirdekli işlemcisi, 2 GB RAM’i ve 16 GB depolama alanı sayesinde sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışır. Ayrıca, Sertifikalı Android TV 11, Google Uygulamaları, Uzak Mesafe Mikrofonu, Hareket Sensörü ve Sesli Kontrollü Akıllı Uzaktan Kumanda gibi bir dizi akıllı özellik ve işlevsellik sunar. Acer W Serisi 55 inç modeli 950 dolarlık fiyatıyla satışa sunulurken, 65 inç modeli ise 1.200 dolar ile piyasadaki rakiplerinin karşısına çıkacak. Acer akıllı televizyon modeller ile çok iddialı.

Twitter’da en çok takipçi artık Elon Musk’ta