3 Boyutlu Ürünler Görenlere Boyut Atlattı!

3 boyutlu yazıcı

Amerika Birleşik Devletleri’nin New York kentinde düzenlenen Dünyanın en geniş kapsamlı 3 boyutlu Yazıcı Fuarı ziyaretçilere kapılarını açtı.

New York’un en önemli ticaret bölgelerinden Manhattan’daki “Javits Fuar Merkezi”nde düzenlenen etkinlikte; 3 Boyutlu Yazıcı ile yapılan oyuncaklardan, müzik aletlerine, süs eşyalarından, yarış bisikletine, ev aletlerinden, giyim eşyalarına kadar birçok ürün; teknoloji meraklılarının beğenisine sunuldu.

Bir firma tarafından açılan stant ziyaretçilerin ilgisini çekti; çünkü 3 boyutlu görüntülerinin kaydedilmesi ve daha sonra bunun makete dönüştürülmesi, katılımcıların ilgi odağı oldu.

3 boyutlu yazıcı

Fuarda ilgi çeken bir diğer çalışma ise 3D Yazıcıyla yapılan otomobil kaplaması oldu. Bir otomobilin dışını metal ile kaplayan firma, ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Öte yandan Fuar kapsamında Natacha Alpert’in küratörlüğünde düzenlenen bir defilede mankenler, 3 Boyutlu Yazıcı teknolojisiyle üretilen kıyafet, takı ve ayakkabıları tanıttı.

Defilede iç çamaşırından abiyeye, maskeden günlük kıyafete, birbirinden ilginç çok sayıda kıyafet; katılımcıların beğenisine sunuldu. Fuar, yarın düzenlenecek sempozyumlarla sona erecek.

Logitech Tutkunlarından Özel Video Oyunu: PX57


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir