2018’in en iyi orta segment akıllı telefonları

en iyi orta segment akıllı telefonlar

Üst segment modellerin fiyat bazında yüksekten uçması kullanıcıları orta segment modellere yönlendirdi. İşte 2018’in en iyi orta segment akıllı telefonları.

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi en çok da akıllı telefon sektöründeki rekabeti de arttırdı. Üreticilerin, yenilikçi adımlar atmaları doğal olarak etiket fiyatlarına da yansıdı. Sadece LCD ekrandan OLED ekrana geçiş süreci bile maliyetin ve doğal olarak da son kullanıcı fiyatının artmasına zemin hazırladı.

Özellikle üst segment modellerin fiyatlarının bir anda zirve yapması, kullanıcıları daha makul fiyatlı, orta segment modellere yönlendirdi. Peki 2018’in en iyi orta segment akıllı telefonları hangileri?

2018’in en iyi üst segment akıllı telefonları için tıklayın

Bu yazımızda 2018’in en iyi orta segment akıllı telefonları listesini sizlerle paylaşacağız. Bu listeyi hazırlarken kullanıcıların Google üzerinde yaptıkları aramalar, telefonların fiyat performans oranı ve tasarımı gibi nicelikleri göz önünde bulundurduk.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri 2018’in en iyi orta segment akıllı telefonları ile başbaşa bırakalım.

Xiaomi Mi A2

Son yıllarda önemli bir ivme yakalayan Xiaomi, 2018’de akıllı telefon pazarında en çok sevkiyat gerçekleştiren 4. isim olmayı başardı. Genel olarak orta segment modelleriyle rağbet gören Çinli üreticinin Mi A2 modeli 2018’e damga vurdu.

Fiyat performans açısından kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılayan Mi A2, ülkemizde de en çok tercih edilen orta segment modellerden biri.

xiaomi mi a2


2018’in en iyi orta segment akıllı telefonları” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir