Zone Wireless 2 : Profesyoneller için profesyonel ses

Zone Wireless 2

Logitech’in yeni toplantı kulaklığı Zone Wireless 2, toplantıların tüm katılımcıları için özelleştirilebilen Gürültü Engelleme özelliği ile iki yönlü profesyonel bir ses deneyimi sunuyor.

Gürültülü çalışma ortamlarında gürültüsüz bir konuşma deneyimi için tasarlanmış ve iki yönlü gürültü engelleme deneyimi sunan özelleştirilebilir bir iş kulaklığı olan Zone Wireless 2, yapay zeka destekli teknolojisi ile benzersiz bir çalışma deneyimi sunuyor.

Uzaktan gelen sesleri bile bastıran gürültü engelleyici 4 adet mikrofonu, hibrit Aktif Gürültü Engelleme (ANC) ve kişiselleştirilmiş stereo ses özelliği ile profesyonellerin gürültülü ortamlarda dikkatleri dağılmadan çalışmalarına yardımcı oluyor.

Zone Wireless 2

Günümüzün hibrit çalışma ortamlarında iş profesyonellerinin farklı mekanlarda çalışırken, hemen hemen her çalışma alanında gürültü ve düşük ses kalitesi motivasyonunu ve verimliliği olumsuz etkileyebilir.

Son zamanlarda yapılan “Hibrit İş Yaşamı İçin Çalışanların Donatılması” adlı çalışma, evden çalışanların %85’inin ses sorunlarıyla başa çıkmakta zorlandığını, bunun arka plandaki gürültüden veya bilgisayar hoparlörlerinden gelen düşük ses kalitesinden kaynaklandığını ortaya koyuyor.

Aynı çalışma, hibrit çalışanların kaliteli kulaklıklar gibi modern işbirliği araçları ile yeterince desteklenmediğini de gözler önüne seriyor.

Zone Wireless 2

Yapay zeka ile donatılan üstün teknoloji

Zone Wireless 2’de bulunan Gelişmiş Arama Netliği özelliği, Logi Tune üzerinden etkinleştirilen bir yapay zeka yazılımı sayesinde, aramanın diğer ucundaki sesi arka planından ayırmak için kullanılıyor.

Üstün gürültü engelleyen mikrofonlar, kullanıcının sesini yakalayan gelişmiş demetleme teknolojisi ile dikkat dağıtıcı sesleri ve yakındaki konuşmaları bastırarak iki yönlü bir gürültü bastırma sistemi oluşturuyor.

Aktif Gürültü Engelleme (ANC), çalışanların klavye tıklamaları, yakındaki konuşanlar ve HVAC sesleri gibi çalışma ortamındaki arka plan gürültüsünü engellerken, şeffaflık modu kullanıcıların kulaklık takılıyken çevrelerini farkında olmalarına yardımcı oluyor.

Logi Tune’da kurulduktan sonra, kullanıcılar Kişisel EQ özelliğini kullanarak, bizzat kendileri tarafından uygulanan bir işitme testi ile kişisel işitme aralığına uyacak şekilde kulaklığı özelleştirebiliyorlar.

Zone Wireless 2

Zone Wireless 2 ile kesintisiz bağlantı

Zone Wireless 2’deki USB-C alıcı, kulaklık açıldığında veya kapatıldığında kulaklık sesi ile bilgisayar sesi arasında akıllı geçiş yapmak için akıllı numaralandırma kullanılıyor. Çoklu erişim özellikli Bluetooth® cihazlar arasında zahmetsizce geçiş yapmayı sağlıyor.

 Logitech’in patent bekleyen akıllı numaralandırma özelliği, kullanıcıların bilgisayarlarını terk ettiklerinde bağlantı kaybettiklerinde ve daha sonra sesle ilgili görünüşte bağlı olan bir kurulumla geri döndüklerinde sık sık yaşadıkları soruna pratik bir çözüm sağlıyor.

Profesyonellerin yoğun iş programlarını güçlendirmek için 40 saatlik (ANC açık veya kapalı olmasına bağlı olarak konuşma süresi ve dinleme süresine bağlı olarak değişen) pil ömrü sunan Zone Wireless 2, beş dakikalık hızlı bir şarj ile bir saatlik konuşma süresi sağlıyor.

İşlevselliği ve mükemmel çağrı netliğinin ötesinde Zone Wireless 2, profesyonellerin tarzına uygun olarak Grafik, Off-Beyaz ve Gül renk seçenekleri sunuyor.

Zone Wireless 2, çoğu video konferans platformuyla uyumlu olup, açık ofis için premium mikrofonun yanı sıra; Zoom, Google Meet, Google Voice ve Fast Pair ile Microsoft Teams sertifikalıdır. Zone Wireless 2’nin kolayca uzaktan yönetilebilmesini sağlayan Logitech’in cihaz yönetimi platformu Sync ise kurumların IT yöneticilerine tek bir bulut tabanlı arayüzden Zone Wireless 2’yi güncelleme ve sorun giderme olanağı sağlar.

İddia: iPad Air 6 yerine Apple Pencil 3 duyurulacak