FreeBuds 6i ile Yeni Standartlar Belirliyor

FreeBuds 6i,

Yeni Akıllı Dinamik Aktif Gürültü Engelleme 3.0, geliştirilmiş ses kalitesi ve uzun ömürlü pil ömrünü kapsayan bir dizi yükseltilmiş özellikle piyasaya sürülen HUAWEI FreeBuds 6i, modaya uygun, havalı ve sonsuz çok yönlü.

Beyaz, Mor ve Siyahın göksel esintili renk paletiyle sunulan HUAWEI FreeBuds 6i, kullanıcıların kendilerini stilin içerikle buluştuğu, her ritmin net olduğu ve dikkat dağıtıcı unsurların zahmetsizce kaybolduğu bir işitsel dünyaya kaptırmalarını sağlıyor.

Gürültü Engelleme konusunda iddialı

HUAWEI FreeBuds 6i’nin farklı senaryolara göre uyarlanmış hassas gürültü engelleme elde etmesini sağlayan yeni Akıllı Dinamik ANC 3.0, 34 senaryo için özel olarak eğitilmiş ve ayarlanmış algoritma ile gerçek zamanlı ANC modeli oluşturma yoluyla gürültü engelleme parametreleri üretiyor. HUAWEI FreeBuds 6i, her 2,6 μs’de bir gürültüyü izler ve çevreniz için gürültü engellemeyi sorunsuz bir şekilde optimize etmek için parametreleri yaklaşık bir saniye içinde ayarlar.

FreeBuds 6i,

Yeni Akıllı ANC 3.0 sistemine ek olarak HUAWEI FreeBuds 6i, oyunun kurallarını değiştiren gürültü engelleme performansı için beş ana sistem seviyesi donanım yükseltmesi ile göz kamaştırıyor. Pasif gürültü engelleme (PNC) yükseltmeleri arasında Gürültü Filtreleme Odası ve yepyeni kulak uçları bulunurken, aktif gürültü engelleme (ANC) geliştirmeleri arasında 3-Mik Sistemi, 2,4 kat daha yüksek bilgi işlem gücü ve 11 mm Dört Mıknatıslı Dinamik Sürücü yer alıyor.

Sistem düzeyindeki bu beş büyük donanım yükseltmesinin en önemlisi olan Gürültü Filtreleme Odası, Helmholtz rezonans prensibine dayanmaktadır. Özellikle 2-3 kHz’de etkili olmak üzere orta ila yüksek frekanslı gürültüleri (1 kHz ila 3 kHz) hedef alır ve kafelerden ofislere kadar ortamlar için ideal olan arka plan konuşmalarını azaltır. Bunu tamamlayan, cilt dostu sıvı silikondan yapılmış yeni kulak uçları, daha dengeli bir uyum sağlamak için kulak uçları için %75 daha kalın üst ve %25 daha kalın duvar ile üç boyutta mevcut olan gürültü sızdırmazlığını artırır.

FreeBuds 6i,

Şimdi daha hassas gürültü toplama özelliğine sahip 3 mikrofonlu sistem, ortam seslerini önceki modele göre %50 daha iyi sinyal-gürültü oranıyla (SNR) yakalayan, netliği önemli ölçüde artıran ve gürültü engellemeyi düşük ve orta frekanslar arasında genişleten ek bir harici mikrofonla geliştirilmiştir. Ek olarak, bu kulaklıklar, çeşitli akustik ayarlarda gerçek zamanlı gürültü işleme ve kayda değer iptal iyileştirmeleri sağlayan Akıllı Dinamik ANC 3.0 sistemi aracılığıyla bilgi işlem gücünde 2,4 kat daha güçlü bir artışa sahiptir. Bu teknolojiyi tamamlayan HUAWEI FreeBuds 6i, kulaklarınıza giren herhangi bir gürültüye karşı koymak için ters ses dalgaları üreterek gürültü engellemeyi geliştiren daha yüksek hassasiyete sahip 11 mm Dört Mıknatıslı Dinamik Sürücü ile donatılmıştır.

Bu da gürültü engellemede %100 artış, tam frekansta ortalama 27 dB gürültü engelleme ve 5 kHz’e kadar ultra geniş ANC frekans aralığı ile sonuçlanır.

FreeBuds 6i,

HUAWEI FreeBuds 6i, kalabalık ve gürültülü kafelerde, arka plandaki konuşmaların sesini önemli ölçüde azaltarak üstünlük sağlar. Uçak yolculuğu sırasında, kulaklıkların gelişmiş gürültü engelleme özellikleri, düşük frekanslı gürültüyü filtrelemek için birlikte çalışarak sakin bir uçuş deneyimi sunar. Metro yolculuklarında bile HUAWEI FreeBuds 6i’nin kapsamlı gürültü engelleme özellikleri, ortamın kakofonisine dinamik olarak uyum sağladığından daha sessiz ve daha keyifli bir yolculuk yaratır.

11 mm ultra manyetik bas sürücüsü ile donatılan bu kulaklıklar, kristal netliğinde netlik için LDAC HD ses codec’i ve Hi-Res Audio Wireless sertifikası ile desteklenen 14Hz’e kadar %50 daha güçlü güçlü bas sunar. Kullanıcılar ayrıca, müziği bireysel zevklere göre hassas bir şekilde ayarlamak için 10 banda kadar kolayca ayarlanabilen EQ ayarları sağlayan desteklenen Multi-EQ efektleriyle ses deneyimlerini kişiselleştirebilirler.

FreeBuds 6i,

HUAWEI FreeBuds 6i’nin pil ömrü, şarj kutusu ile 35 saate kadar toplam oynatma ve kulaklıkların tek bir şarjıyla 8 saate kadar oynatma sağlayan önemli bir özelliktir. Ek olarak, 10 dakikalık hızlı bir şarj, yoğun yaşam tarzları için ideal olan ekstra 4 saatlik oynatma sunar. Bu özellikler birlikte, HUAWEI FreeBuds 6i’nin dinamik günlük kullanım ve paylaşılan eğlence anlarının taleplerini karşılamasını sağlar.

Huawei nova 12 SE’den bahsediyoruz: Güzel tasarımı ve hızlı şarj özelliği var