YouTube Music 2022 Özeti bugün yayınlanmaya başlıyor

YouTube, küfür içeren videolara karşı hamle aldı

Yenilenen Apple Music Replay geldikten sadece birkaç saat sonra YouTube Music, bugün iOS ve Android için kullanıma sunulan 2022 Özetini duyurdu. İşte detaylar.

Bu, Alphabet’in müzik hizmetinin kişiselleştirilmiş retrospektifini sunduğu yalnızca ikinci yıl ve bu sefer onu hem YouTube Music platformunda hem de ana YouTube uygulamasında bulacaksınız. Maalesef henüz cihazlarımızda yayınlanmadı, ancak tam olarak kullanıma sunulduğunda YouTube Music’teki Recap açılış sayfasını ziyaret ederek veya YouTube’da “2022 recap” araması yaparak bulabilirsiniz. Geçen yılın baskısında olduğu gibi 2022 Recap, en çok dinlenen sanatçılarınızı, şarkılarınızı, müzik videolarınızı ve çalma listelerinizi gösterir. Ek olarak, bu yılki sürüm birkaç yeni istatistik ekliyor.

YouTube Music 2022 Özeti bugün yayınlanmaya başlıyor

Bunlar arasında En Popüler Trendler ve Bulması Zor İçerik isimli içerikler yer alacak .Diğer şirketlerin yıllık geri sarmaları gibi, YouTube Music de dokunabileceğiniz veya paylaşabileceğiniz kartlarla hikaye tarzı bir format kullanacak. Her hikayenin altındaki oka dokunarak kişiselleştirilmiş özetinizi paylaşabilirsiniz. YouTube Music uygulamasına özel olarak, her sezondan en çok dinlenen şarkılarınızı gösteren paylaşılabilir kartlar da bulacaksınız. Ayrıca, daha fazla kişiselleştirmek isterseniz, ilgili sezonlara ait Google Fotoğraflar resimlerinden oluşan bir slayt gösterisi ekleyebilirsiniz. Apple ve YouTube’un müzik geri sarma özelliği artık mevcut olduğundan, Spotify Wrapped muhtemelen çok geride değil. Genellikle Aralık ayı başlarında başlar, bu yüzden bunu bu hafta kadar erken görebiliriz.

Xiaomi’nin ilk 10 Gigabit Router Seti için geri sayım başladı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir