YouTube kanalına abone kazandırma (2022)

YouTube, telif hakkı problemlerinin çoğunun çözüldüğünü duyurdu

Eğer kanalınızı hızlı bir şekilde büyütmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Peki YouTube kanalınızdaki abone sayısını hızlı bir şekilde nasıl arttırabilirsiniz? İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

YouTube kanalına abone kazandırma (2022)! Gençler arasında şu aralar YouTube üzerinden para kazanma olayı hayli popülerlerşmiş durumda. Herkes bir kanal açıp, 3 – 5 birşeyler kazanmanın derdinde. Peki ama YouTube üzerinden kanal açıp para kazanmak bu kadar kolay mı? Evet kolay. Fakat yerine getirmeniz gereken birkaç ufak kriter bulunuyor.

YouTube kanalına abone kazandırma

YouTube’ta kanal açtığınız zaman hemen video yayınlayıp reklamlar üzerinden para kazanamıyorsunuz. Öncelikli olarak yerine getirmeniz gereken bazı şartlar var. Bu şartlardan en önemlisi girdiğiniz videoların 4000 izlenme saatine ulaşması. İkincisi ise 1000 aktif abone sayısına ulaşmanız.

YouTube kanalına abone kazandırma

Normal şartlarda bu iki seçeneği yerine getirmek pek de kolay değil. Fakat bunun da kolay bir yöntemi mevcut. Yapmanız gereken tek şey biraz para harcamak.

YouTube kanalına abone kazandırma (2022)

İnternet üzerinde bulunan bazı paneller sayesinde Youtube abone sayınızı hızlı bir şekilde arttırabiliyorsunuz. Üstelik bu abonelerin kanala geliş aralığı günlere yayıldığı için büyük bir tehlike de arz etmiyor. Böylelikle YouTube’un talep ettiği 1000 abone sayısına hızlı bir şekilde ulaşmış oluyorsunuz.

YouTube kanalına abone kazandırma

Peki aboneden sonra izlenme sayısını nasıl arttıracağız. O da basit. Aynı panelde izlenme sayısını arttırma üzerine de çeşitli seçenekler mevcut. Ödediğiniz ücret doğrultusunda izlenme sayısı ya da saati satın alabiliyorsunuz.

Opel ve Darmstadt Üniversitesi,  OpenLabs için anlaştı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir