Yok artık: Vücut kılını satarak zengin oldu!

camil

Yok artık dedirtecek hikayeler serisine devam ediyoruz. Bugünkü hikaye gerçekten de yok artık dedirtecek cinsten.

Yok artık: Vücut kılını satarak zengin oldu! İlginç yöntemler ile para kazanan kadınlar, sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda gazını kavanozlayıp satan bir kadın gündeme bomba gibi düşmüştü. Şimdi ise sırada vücut kıllarını satan bir kadının hikayesi var. Bu kadın OnlyFans modeli olan Camille Alexander’dan başkası değil. Henüz 25 yaşında olan Camille, vücut kıllarının onu diğer kadınlardan ayıran en belirgin özelliği olduğunu ifade ediyor. Yıllardır epilasyon yaptırmadığını da söyleyen Camille, kıllarını satarak para kazandığını ifade ediyor.

Yok artık: Vücut kılını satarak zengin oldu!

Senelerdir kıllarından arınmayan genç kadın, bunun hikayesini ise şu şekilde anlatıyor: “Bana sürekli hediyeler alan bir adam vardı. Bir gün bana ‘Üstünde saçın olan tarağını yollar mısın?’ diye sordu. Sonra da benden kasıklarımdaki kılları göndermemi istedi. Aynı adam iç çamaşırlarımı istediğinde ona 300 poundluk bir ücret çıkarmıştım.”

WhatsApp Image 2022 03 02 at 08.44.28

Pandemi döneminde işsiz kaldığını ve bu dönemde OnlyFans hesabı açtığını söyleyen genç model, ayda en az 2 bin pound kazandığını söylüyor. Ayrıca bir TikTok hesabı da açmayı planlayan Camille, böylece gelirini daha da arttırmayı hedefliyor. Enteresan bir yöntem ile para kazanan genç kadın verdiği ilginç pozlar sayesinde gündem olmayı başarmış durumda. Çünkü bu pozlarda alışılmışın aksine bizleri seksi bacaklar değil kıllı bacaklar karşılıyor.

Amazon tüm fiziksel mağazalarını kapatıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir