Ana sayfa Akıllı Telefon Yenilenen Samsung Galaxy Fold resmen tanıtıldı!

Yenilenen Samsung Galaxy Fold resmen tanıtıldı!

Samsung bu yılın başlarında görücüye çıkardığı Galaxy Fold modelini yeniledikten sonra bir kez daha tanıttı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Akıllı telefon sektörünün lider isimlerinden biri olan Samsung, uzun bir süredir Galaxy Fold üzerine mesai harcıyor. Hatırlanacağı üzere Güney Koreli teknoloji devi Galaxy Fold’u ilk olarak bu yılın başlarında, S10 modelleri ile eş zamanlı olarak tanıtmıştı. Galaxy F’in satışına yakın, telefonun test versiyonlarında ortaya çıkan sorunlar, Samsung’un tüm planlarını alt üst etti.

Galaxy F’in katlanma mekanizmasında ortaya çıkan sorunlar, ekranın ortasında ölü piksellerin oluşmasına neden oluyordu. Bu sorunu kabul eden Samsung, test cihazlarını geri toplayarak, Galaxy F’in çıkışını ertelemişti.

Telefonun mekanizmasında yapılan değişiklikler sonrası Samsung’un katlanabilir ekranlı modeli bir kez daha tanıtıldı. Güney Koreli şirket telefonun pek çok özelliğini orijinali ile aynı tutarken, katlanma mekanizmasında önemli değişikliklere yer vermiş. Elbette bu değişikliklerin ne derece verimli olduğu da bir diğer soru işareti. Sonuç olarak Samsung’un katlanabilir ekranlı modeli bir kere mimlenmiş durumda. Dolayısıyla kullanıcıların bu modele tekrardan güven duyması, biraz zaman alabilir. Yine de bekleyip göreceğiz.

Düşük fiyatlı iPhone SE2 2020’de satışa sunulacak

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bu hafta çıkacak oyunlar (27 Ocak – 3 Şubat)

Oyun severlerin merakla bekledikleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi nihayet netlik kazandı. İşte Ocak ayının son haftasında raflardaki yerini alacak olan yapımlar. Ocak ayının son...

Son Haberler