Yeni Samsung Unpacked etkinliği ne zaman?

Galaxy Z Fold 4 40 bin

Samsung Galaxy S23 serisi piyasaya sürüldüğünden kısa bir süre sonra, şirketin bir sonraki amiral gemisi lansmanları için heyecan yavaş yavaş artıyor.

Yeni Samsung Unpacked etkinliği ne zaman? Samsung Galaxy S23 serisi, sadece iki aydan biraz fazla süre önce piyasaya sürüldü, ancak söylentilere göre, Samsung’un bir sonraki amiral gemisi lansmanları için heyecan yavaş yavaş artıyor.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra specs list featured

Samsung’un bu yılın ilerleyen dönemlerinde Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5, Galaxy Tab S9 serisi, Galaxy Watch 6 ve belki de yeni kulaklıklar çıkarması bekleniyor ve şimdi Koreli devin bir sonraki Unpacked etkinliğini Temmuz’un son haftasında yapabileceği söyleniyor. Yukarıda belirtilen cihazlardan bazılarının erken tanıtımı yapılabilir. Bu söylentiler, Samsung’un olası bir etkinliğini temmuzun son haftasında düzenlemesi muhtemel olduğunu gösteriyor.

Samsung

Yeni Samsung Unpacked etkinliği ne zaman?

Gelecekteki Galaxy Unpacked etkinliği erken olabilir, ancak çok erken değil. Samsung genellikle her yıl Ağustos ayında ikinci büyük Unpacked etkinliğini düzenler, bu yüzden bu dikkate değer bir değişiklik olacak, ancak tamamen şaşırtıcı bir durum olmayacak. Katlanabilir akıllı telefon pazarının ısınması ve Google’ın ilk katlanabilir cihazı Pixel Fold’u çıkaracak olmasıyla, Samsung’un rakiplere çok fazla zaman vermek istememesi mümkündür. Aksi takdirde potansiyel müşteriler, Galaxy Z Fold veya Galaxy Z Flip akıllı telefon yerine başka bir cihaz alarak kaybolabilirler.

Samsung çalışanlarının kullanıcı verilerini ChatGPT'ye sızdırdığı açıklandı

Bu sadece spekülasyon olmakla birlikte, Temmuz’un son haftasında bir sonraki Unpacked etkinliğine sahip olmak o kadar da erken olmayacak, çünkü sadece tarihi yaklaşık iki hafta öne çekecektir. Samsung genellikle yeni ürünlerini haftanın ortasında duyurur, bu nedenle Temmuz 25-27 arasında herhangi bir tarih bu noktada güvenli bir bahis olacaktır.

WhatsApp’ın yeni özelliği tablet kullanıcılarını fazlasıyla sevindirecek


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir