Yeni Samsung modelleri hakkında ilginç iddia

Samsung yapay zekaya 356 milyar dolar yatırım yapıyor

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un bir süredir üzerinde çalıştığı Galaxy M04 ve A04e modelleri hakkında ortaya oldukça ilginç bir iddia atıldı.

Yeni Samsung modelleri hakkında ilginç iddia. Samsung için bu yıl öncekilere göre biraz daha sönük geçiyor diyebiliriz. Güney Koreli teknoloji devi her ne kadar hem S serisinin hem de katlanabilir akıllı telefon serilerinin yeni modellerini piyasaya sürmüş olsa da, giriş ve orta segment akıllı telefon modellerinde biraz geri kaldığını söylemek mümkün. İşte yıl bitmeden bu durumu telafi etmek isteyen şirket, Galaxy M04 ve Galaxy A04e modellerinin çalışmalarına hız verdi.

Samsung

Son olarak Bluetooth SIG veri tabanı sayesinde karşımıza çıkan bu iki cihaz hakkında ortaya atılan son iddia ise kafaları bir hayli karıştırdı. Samsung’a yakınlığıyla bilinen bir duyum hesabı tarafından servis edilen habere göre, aslında Galaxy M04 ve Galaxy A04e aynı telefonlar.

Samsung bir sonraki Galaxy S amiral gemisi için yeni haberi duyurdu

Yeni Samsung modelleri hakkında ilginç iddia

Hem özellik hem de tasarım açısından herhangi bir farkı bulunmayan bu telefonların farklı isimlerle anılmasının sebebi ise, telefonların farklı bölgelerde bu isimlerle satışa sunulacak olması.

Samsung 200 megapiksel

Bu iddia ne kadar doğrudur bilinmez ancak kesin durumu anlamak için şimdilik beklemekten başka çaremiz de yok. Öte yandan Galaxy A04e modelinin geçtiğimiz günlerde Geekbench testinde karşımıza çıktığını da bir kez daha hatırlatalım. Bu teste göre tek çekirdek performansı 861 olan telefonun çoklu çekirdek performansından ise 4233 puan alması, giriş seviyesi bir telefon için fazlasıyla iddialı olduğu yorumlarını da beraberinde getirmişti.

Microsoft yüzlerce çalışanını işten çıkardı!