Ana SayfaDonanımYeni PlayStation 4 Çok Farklı Özelliklere Sahip Olacak!

Yeni PlayStation 4 Çok Farklı Özelliklere Sahip Olacak!

Sony’nin 20 Şubatta yağacağı tanıtım konusundaki haberler bitmek tükenmek bilmiyor. Son gelen haberlere göre yeni nesil PlayStation oyun konsolunun kontrolcüsü üzerinde dokunmatik panel yer alacak. 

Sony yeni nesil ile birlikte kontrolcüsünde de bazı değişiklikler yapacak gibi gözüküyor. Eski boyutlara sadık kalacak olan Sony kontrolcünün ortasında kalan başlangıç tuşunun bulunduğu yere dokunmatik bir ekran yerleştirmeyi düşünüyor. Bu dokunmatik ekran üzerinde birden fazla tuşa tıklama olanağı sağlayacak olan Sony PlayStation oyun konsolunu daha interaktif bir cihaza dönüştürme peşinde. Özellikle sosyal ağlar konusunda farklı yaklaşımlarda bulunacak firma nerdeyse tüm uygulamaları ve oyunları sosyal ağ entegrasyonu ile tamamlamak istiyor ve bu konudaki çalışmalarına yazılım tarafında hız vermiş durumda. Sony PS4

Bu bilgiler internet üzerinde paylaşılmaya başlarken Sony’nin 20 Şubatta yapacağı tanıtım fazlasıyla merak uyandırıyor. Bu bilgiler dahilinde bir ürünün 2013 yılında çıkması biraz zor gibi gözüküyor. Eğer Sony bu tarz bir ürün yapacaksa en yakın 2014 yılında satışa sunacak. Eğer Sony yeni Playstation 4 oyun konsolunu 20 Şubatta tanıtırsa bu bilgilerin birçoğu yalan çıkacak gibi gözüküyor. Bilinen bir şey var ki Sony 20 Şubatta büyük bir organizasyon ile yeni ürün lansmanı yapmayı planlıyor. Hangi yeni ürünlerin tanıtacağı ise hala gizemini koruyor.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU