Ana SayfaGenelYeni NFS oyunu ne zaman çıkacak?

Yeni NFS oyunu ne zaman çıkacak?

Pandemi nedeniyle son derece kısır geçen 2 yılın ardından beklentilerin yüksek olduğu 2022 yılı şu ana kadar gayet sönük geçerken, asıl bombaların yıl sonuna doğru patlaması bekleniyor.

Yeni NFS oyunu ne zaman çıkacak? Oyun dünyası uzun zamandır şöyle birbiri ardında gelen güzel haberlere hasret. 2019 yılının sonlarına doğru hayatımıza giren ve daha yeni yeni etkilerini kaybeden pandemi yüzünden 2 yıldan uzun bir süre sessizliğe bürünen oyun dünyası, aslında 2022 yılından bir hayli umutluydu.

nfs heat

Bununla birlikte her ne kadar 2022 yılı içerisinde çıkacağı daha önceden duyurulan pek çok oyun olsa da, zaman içerisinde bunların ya ertelendiği ya da iptal edildiği ortaya çıkınca oyun severleri de yine büyük bir karamsarlık kaplamış oldu. Ancak ünlü duyumcu Tom Henderson, oyun dünyasının üzerinde dolaşan kara bulutların yıl sonuna doğru dağılacağını müjdeledi.

nfs

Yeni NFS oyunu ne zaman çıkacak?

Henderson tarafından yapılan açıklamaya göre, uzun süredir beklenen yeni Need for Speed oyunu 4 Kasım tarihi itibariyle raflardaki yerini alacak. Ünlü duyumcu tarafından bu kadar net bir tarihin telaffuz edilmesi, oyunseverlerin umutlarını arttıran bir unsur olurken, açıklamanın devamında oyunun Temmuz içerisinde tanıtılacağının belirtilmesi de bu iddiaların doğru olup olmadığını çok kısa bir süre içerisinde öğreneceğimizi gösteriyor.

nfs payback 1

En son 2019 yılında piyasaya sürülen Need for Speed: Heat oyunuyla karşımıza çıkan seri, halen Underground macerasıyla yakaladığı başarıyı tekrar edebilmiş değil. Bakalım serinin yeni oyunu unutulmaz efsanenin yerini alabilecek mi?

SpaceX Starlink arabalara, uçaklara, teknelere wi-fi sağlayacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting