Yeni NFS oyunu 2023’ü esgeçebilir! İşte detaylar!

nfs payback 3

Yarış oyunu denildiğinde en köklü serilerden biri olan Need For Speed, 2023 yılını es geçebilir. Son olarak geçtiğimiz yıl çıkan oyunuyla yarış severlerin karşısına çıkan NFS, yeni oyun konusunda 2024 yılını hedefliyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Yeni NFS oyunu ne zaman çıkacak? Oyun dünyası uzun zamandır şöyle birbiri ardında gelen güzel haberlere hasret. 2019 yılının sonlarına doğru hayatımıza giren ve daha yeni yeni etkilerini kaybeden pandemi yüzünden 3 yıldan uzun bir süre sessizliğe bürünen oyun dünyası, aslında 2022 yılından bir hayli umutluydu.

nfs heat

Bununla birlikte her ne kadar 2022 yılı içerisinde çıkacağı daha önceden duyurulan pek çok oyun olsa da, zaman içerisinde bunların ya ertelendiği ya da iptal edildiği ortaya çıkınca oyun severleri de yine büyük bir karamsarlık kaplamış oldu. Ancak ünlü duyumcu Tom Henderson, oyun dünyasının üzerinde dolaşan kara bulutların yıl sonuna doğru dağılacağını müjdeledi.

nfs

Yeni NFS oyunu ne zaman çıkacak?

Henderson tarafından yapılan açıklamaya göre, uzun süredir beklenen yeni Need for Speed oyunu 2024 tarihi itibariyle raflardaki yerini alacak. Ünlü duyumcu tarafından bu kadar net bir tarihin telaffuz edilmesi, oyunseverlerin umutlarını arttıran bir unsur olurken, açıklamanın devamında oyunun 2023’ün son çeyreği içerisinde tanıtılacağının belirtilmesi de bu iddiaların doğru olup olmadığını çok kısa bir süre içerisinde öğreneceğimizi gösteriyor.

nfs payback 1

En son 2022 yılında piyasaya sürülen Need for Speed: Unbound oyunuyla karşımıza çıkan seri, halen Underground macerasıyla yakaladığı başarıyı tekrar edebilmiş değil. Bakalım serinin yeni oyunu unutulmaz efsanenin yerini alabilecek mi?

Bilgisayar korsanları ChatGPT’nin karanlık versiyonunu geliştirdi