Yeni iPad Modelleri Önümüzdeki Ay Tanıtılacak

Yeni iPad Modelleri Önümüzdeki Ay Tanıtılacak

Apple cephesinden gelen yeni haberler, bir süredir gündemde olan yeni iPad modellerinin önümüzdeki ay düzenlenecek etkinlikte tanıtılacağını gösterdi.

Merakla beklenen yeni amiral gemisi akıllı telefonu iPhone 6 ve giyilebilir cihazlar alanındaki ilk ürünü olan Apple Watch’u geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısıyla görücüye çıkaran Amerikalı teknoloji devi Apple, önümüzdeki ay benzer bir tanıtım etkinliği daha düzenlemeyi amaçlıyor.

ipad_air

Yeni iPad modelleri üzerinde çalıştığı bir süredir konuşulan Apple’ın yeni nesil tabletlerini önümüzdeki ay düzenleyeceği bir basın toplantısıyla resmi olarak tanıtması bekleniyor. Apple’a yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre bu yeni iPad’lerin tanıtım kampanyaları için şimdiden çalışmalara başlayan firmanın reklamların hazırlanması için belirlediği tarihler, yeni tabletlerin Ekim ayı sonunda görücüye çıkarılacağına işaret ediyor.

iPad Air ve iPad Mini’nin yeni iPhone’da da yer alan A8 işlemciyi kullanan yeni modellerinin resmi olarak tanıtılacağı bu etkinlikte MAC için hazırlanan OS X Yosemite’in gün yüzüne çıkacağı söyleniyor.

Bloodborne’un Avrupa Çıkış Tarihi Açıklandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir