Ana sayfa Akıllı Telefon Yeni Galaxy A modelleri kamera konusunda çığır açacak!

Yeni Galaxy A modelleri kamera konusunda çığır açacak!

Samsung’un önümüzdeki yıl satışa sunacağı yeni Galaxy A modellerinde kullanacağı kamera kurulumları ortaya çıktı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Akıllı telefon pazarının lider ismi konumunda yer alan Samsung, orta segmentteki modelleriyle geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Özellikle 2019 içerisinde satışa sunulan A serisi modeller kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmüş durumda. 2000TL – 3000TL bandında fiyatlara 3 ana kameraya sahip modeller satan Samsung, A serisi ile başarılı bir ivme yakaladı.

Görünen o ki Güney Koreli şirket bu ivmeyi 2020 yılında da devam ettirmek istiyor. Önümüzdeki yıl satışa sunacağı A serisi modellerde, özellikle kamera alanında önemli yeniliklere yer verecek olan Samsung, müşteri kitlesini biraz daha genişletme arzusunda.

Yeni Galaxy A modelleri 4 ana kamera ile gelecek!

Sızıntı dünyasının güvenilir isimlerinden biri olan @Sudhanshu1414 geçtiğimiz gün yeni Galaxy A serisi modellerinde yer alacak olan kamera kurulumlarını paylaştı. Bu paylaşıma göre, Galaxy A20, A30 ve A40’ın yeni modellerinde 2 yerine 3 ana kamera yer alacak.

Bu sene 3 ana kamera ile satışa sunulan pek çok modelde 4 ana kamera bulunacak. A50, A60, A70, A80 ve A90 4 ana kamera ile gelecek. Samsung yeni A80 modelinde 64MP, yeni A90 modelinde ise 108MP’lik ana kameraya yer verecek. Dilerseniz bahse konu görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

Elbette şunu da belirtmemiz gerekiyor. Bu bilgiler henüz Samsung tarafından doğrulanmadı.

Yeni iPhone modellerinin ismi belli oldu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler