Ana sayfa Genel Yeni bir Marvel oyunu geliyor!

Yeni bir Marvel oyunu geliyor!

Marvel, beyaz perdede yakaladığı başarının ardından gözünü sanal evrene dikmiş durumda. Yakında yeni bir Marvel oyunu daha PC ve konsollarımıza konuk olacak.

Yarattığı süper kahraman evreniyle beyaz perdeye damga vuran Marvel, aynı şeyi oyun dünyasında da gerçekleştirmek istiyor. Hatırlanacağı üzere kısa süre önce Marvel’s Spider-Man PlayStation 4’e özel olarak satışa sunulmuş ve son derece başarılı bir grafik çizmişti. Elbette bu oyunun arkasında Sony ve Insomniac Games vardı. Marvel ise işin sadece senaryo bölümünde söz hakkına sahipti.

Marvel evreninde geçen yeni bir oyun geliyor

Fakat Second Dinner tarafından geliştirilecek olan yeni Marvel oyunu, tüm evrene hakim bir yapıda olacak. Eski Blizzard çalışanları tarafından kurulan stüdyo, yaklaşık olarak 6 aydır yeni bir Marvel oyunu üzerinde çalışıyormuş. Şirketin CEO’su konumunda bulunan Hamilton Chu, oyun hakkında oldukça iddialı açıklamalarda bulundu. Chu bunun şimdiye kadar yapılmış en iyi oyun olacağını belirtti. Şimdilik prototip aşamasına bulunan yapım sayesinde Second Dinner, Çinli bir girişimcilik şirketinden 30 milyon dolarlık yatırım almış.

Şimdik Marvel evreninde geçecek olan yeni oyun hakkında hiç bir bilgi bulunmuyor. Fakat geliştirilme aşamasında bulunan yapımın yeni bir Spider-Man oyunu olmadığına kesin gözüyle bakabiliriz.

Hali hazırda oyunun prototip aşamasında olması, önümüzdeki Haziran ayında düzenlenecek olan E3’te tanıtılma ihtimalini güçlendiriyor. Tabi ki yine de bekleyip göreceğiz.

İşte yeni nesil konsol Mad Max

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler