Ana sayfa Gundem Yeni Bayonetta oyunu mu geliyor?

Yeni Bayonetta oyunu mu geliyor?

Sega’nın Steam üzerinden yayınladığı oyun, gizli mesajlar içeriyor. İpuçları toplandığında bir sayaç ortaya çıkıyor. Bu sayaç sona erdiğinde yeni Bayonetta oyunu duyurulabilir.

Sega, 1 Nisan 2017‘de Steam üzerinden ücretsiz bir oyun yayınladı. 8 Bit Bayonetta adlı 2D oyun, gizli mesajlar içeriyor. Oyunun Global İstatistik sayfasından görebileceğiniz achivement’ler incelendiğinde ortaya bir sayaç çıkıyor.

Bayonetta
Bu achivement’lerden In The Face ve High Score birleştirildiğinde Sega tarafından oluşturulan bir sayaça giden URL ortaya çıkıyor. Bu URL’de bir sayaç var. Haberi yazdığımız anda bu sayaç, geri sayımın bitmesine 9 gün kaldığına işaret ediyor. Ayrıca sayaçın URL’sini oluşturan 14111219 sayıları, rastgele seçilmemiş. Bu sayılar oyuna isim veren karakter Bayonetta’nın doğum tarihi olan 19 Aralık 1411′i işaret ediyor.

Görünen o ki; Sega, sayaç sona erdiğinde Bayonetta ile ilgili bir açıklama yapacak. Ancak bu şifreli sayacın Steam üzerinden paylaşılması, “duyurulması muhtemel Yeni Bayonetta oyunu PC için gelecek” yorumlarına sebep oldu.

Bayonetta, 29 Ekim 2009‘da Playstation 3 ve Xbox 360 için çıkmıştı. Bayonetta 2 ise sadece Wii U için 20 Eylül 2014′te çıkışını yapmıştı. 9 gün sonra sayaç sona erdiğinde Sega bize ne gösterecek, hep beraber göreceğiz.

Bungie, Destiny ‘ye desteğini kısa vadede kesmeyecek

Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler