Yeni Apple Watch modelleri için ilk sızıntılar geldi!

Apple Watch Series 8 ateşiniz olup olmadığını tespit edecek!

Apple’ın bu yıl içerisinde satışa sunacağı yeni Apple Watch modellerine ilişkin ilk sızıntılar ortaya çıkmaya başladı. Peki Apple bu sene kaç yeni saat modeli tanıtacak. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Yeni Apple Watch modelleri için ilk sızıntılar geldi! Apple için yapılabilecek en basit ve en kısa tanımlamalardan biri sanıyoruz “oyun kurucu” olacaktır. Öyle ki girdiği sektördeki tüm kuralları değiştiren ve hatta çoğu zaman kaldırıp baştan yazan, çoğu zaman piyasanın en önemli ismi pozisyonuna kısa bir sürede gelmeyi başaran, çıkarttığı modellerle sektöre yön veren bir markaya daha başka nasıl bir tanımlama yapılabilir ki?

Apple Watch "Extreme Sports" versiyonu bu yıl içinde geliyor

Akıllı saat piyasasına da rakiplerinden biraz daha geç bir zamanda ve daha dar bir ürün yelpazesiyle giren Apple, yine de yıldan yıla sektördeki ağırlığını arttırarak dünyanın en çok akıllı saat satan ikinci markası konumuna geldi.

Sim kartlı çocuk saatlerinde talep patlaması

Yeni Apple Watch modelleri için ilk sızıntılar geldi!

Aslında Amerikalı şirket için gizli birinci de diyebiliriz çünkü liderlik koltuğunda oturan Xiaomi’nin, akıllı saatin yanında akıllı bileklik ve bantları da bu kategoride sayılıyor.

İşte belki de bu durumu göz önünde bulunduran Apple, bu yıla 3 farklı Apple Watch modeliyle girmeyi planlıyor. Bu modellerden ilki Apple Watch Series 9 olacak.

Apple Watch

Saat kategorisinde amiral gemisi pozisyonunu alacak olan bu saatin haricinde, ayrıca bir fiyat performans ürünü olarak yeni Watch SE ve zorlu koşullarda kullanmayı sevenler için tasarlanan Apple Watch Ultra 2 modeli olacak.

Netflix hesap paylaşmanın sona ereceği tarih açıklandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir