Ana SayfaDonanımXperia Lounge’dan Özel SmartBand İndirimi

Xperia Lounge’dan Özel SmartBand İndirimi

Tek dokunuşla NFC veya Bluetooth üzerinden telefonunuza bağlanarak her anınızı kaydeden SmartBand, Sony Xperia Z2 sahibi Turkcell kullanıcılarına %20 indirimli olarak sunuluyor.

Xperia kullanıcılarına konser biletlerinden canlı şovlara, indirim fırsatlarından pek çok yeniliğe kadar çeşitli hediyeler kazanma olanağı tanıyan Xperia Lounge Uygulaması, Turkcell SmartBand kampanyası ile kullanıcılarına da sürpriz fırsatlar sunmaya başlıyor. Xperia Lounge fırsatları kapsamında Sony Xperia Z2 sahibi Turkcell kullanıcıları, Smartband’e Xperia Lounge uygulamasından  %20 indirimli olarak sahip olabiliyor. Xperia Z2 kullanıcıları telefonlarındaki Xperia Lounge uygulamasından Turkcell fırsatını yakalayarak, alacakları fırsat kodu ile Turkcell online mağaza üzerinden indirimi kullanabiliyorlar.

Xperia_Z2_Smartband

Tüm Xperia akıllı telefon ve tabletlere önceden yüklü olarak gelen Xperia Lounge, Google Play’den de indirilebiliyor. Xperia kullanıcıları Xperia Lounge üzerinden düzenlenen yarışmalara katılarak çeşitli hediyeler ve ödüller kazanma şansı elde ediyor. Xperia Lounge uygulamasından ayrıca özel spor etkinlikleri, konserler, diziler, TV şovları ve filmlerin kamera arkası gibi özel içerikler izlenip takip edilebiliyor.

IT Dünyası NSA Yüzünden Paranoya Oldu

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting