Xperia Lounge’dan Özel SmartBand İndirimi

Xperia Z2 Smartband

Tek dokunuşla NFC veya Bluetooth üzerinden telefonunuza bağlanarak her anınızı kaydeden SmartBand, Sony Xperia Z2 sahibi Turkcell kullanıcılarına %20 indirimli olarak sunuluyor.

Xperia kullanıcılarına konser biletlerinden canlı şovlara, indirim fırsatlarından pek çok yeniliğe kadar çeşitli hediyeler kazanma olanağı tanıyan Xperia Lounge Uygulaması, Turkcell SmartBand kampanyası ile kullanıcılarına da sürpriz fırsatlar sunmaya başlıyor. Xperia Lounge fırsatları kapsamında Sony Xperia Z2 sahibi Turkcell kullanıcıları, Smartband’e Xperia Lounge uygulamasından  %20 indirimli olarak sahip olabiliyor. Xperia Z2 kullanıcıları telefonlarındaki Xperia Lounge uygulamasından Turkcell fırsatını yakalayarak, alacakları fırsat kodu ile Turkcell online mağaza üzerinden indirimi kullanabiliyorlar.

Xperia_Z2_Smartband

Tüm Xperia akıllı telefon ve tabletlere önceden yüklü olarak gelen Xperia Lounge, Google Play’den de indirilebiliyor. Xperia kullanıcıları Xperia Lounge üzerinden düzenlenen yarışmalara katılarak çeşitli hediyeler ve ödüller kazanma şansı elde ediyor. Xperia Lounge uygulamasından ayrıca özel spor etkinlikleri, konserler, diziler, TV şovları ve filmlerin kamera arkası gibi özel içerikler izlenip takip edilebiliyor.

IT Dünyası NSA Yüzünden Paranoya Oldu